Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni gesztenyét és...

Hol lehet kapni gesztenyét és milyen formában? Most szeretném babámnál/7hós/ bevezetni.

Figyelt kérdés
Hogy készítitek el és mivel keveritek?
2010. ápr. 15. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sparban/Intersparban van egész főtt gesztenye a zöldségosztály körül (ahol a mogyoró és magok vannak), és egész előfőzött fagyasztottat is árulnak. Én pár percig szoktam főzni, és pl almával nagyon finom, vagy krumlihoz is adhatod.
2010. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tescoban szoktam venni 25 dkg-s téglát, olyat, mint amit mi eszünk gesztenyepürének, csak nem cukros-rumos, hanem natúr.

Ha kienged, 4 felé vágom, és 1 negyedhez keverek meggyet, barackot, néha krumplit is, szóval ami éppen van.

2010. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egész fagyasztott gesztenyét vettem e Tescoban a fagyasztott zöldségek közt van. Igaz,marha drága 1200 Ft 1 kg, de nagyon sokáig elég.

Almával csirkehússal szoktam elkészíteni neki, csak pár szem gesztenye kell bele, mert nagyon tömény.

A Kecskemétinek van egyébként almás-húsos-gesztenyés babakajája, habár szerintem elég pocsék, a babám azt nem ette meg. Csak amit én főztem.

2010. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most vezetem be a 6,5 hónapos kisfiamnak. Tegnap adtam először, nagyon válogatós az almán, őszin és sütőtökön kívül nem nagyon evett még meg semmit. Az Intersparban vettem Maroni fagyasztott natúr gesztenyét (darálva). Megfőztem egy kis krumplit, mikor már majdnem puha volt adtam hozzá egy almát, mikor már ez is egy kicsit megpárolódott, hozzáadtam a gesztenyéből, az egészet átfőztem, utána pürésítettem. Simán bevágta a gyerek.
2010. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!