Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást nem idegesítenek ezek a...

Mást nem idegesítenek ezek a dalolászós autók, mit lehetne ezek ellen tenni?

Figyelt kérdés
Értem és a gázt hozó autó, a Famili frostos autó, tuti akkor jön mikor elaltatom a gyerekemet így is nehezen alszik el és ahogy elaltatom, akkor megérkezik valamelyik, és annyi az alvásnak, nem érzékeny a zajokra, de hát arra a hullák is fölkelnek mikor az ablak alatt elmegy, de a legdúrvább mikor szonbatom 7,30 reggel jön és az olcsó gázt hangos bemindással és szirénával jelzi, Utálom őket!!!!
2010. ápr. 15. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen.nekem a kedvencem a zenélő biciklin ülö gyerek fagyit árul és amikor tekeri a biciklit undoritó zene szól.ellenünk semmit,de lehet megdobálom őket:)
2010. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ráadásul amikor bejött a jó idő, akkor megjelent a fagyis autó is. Nem túlzok, óránként elmegy a ház előtt. Majd az ideg szétvág tőle, tuti, hogy felébreszti a gyereket. Már én is gondolkodtam, hogy bemegyek a polgármesteri hivatalba, és megkérdezem. De szerintem nappal joga van hozzá. Ezért én halk zenével altatom a gyereket, akkor kevésbé hallja meg.
2010. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"itt a tejes! megjött a tejes! friss házi nyers tej kapható az autónál! itt a tejes!" és ez mellé még a "nem lehet megunni" című reklámdal... Arról nem is beszélve, hogy az utca végén lakunk, itt fordul meg a kocsi, és persze sípol, mint az állat.

Néha én is tudnék nekik nem túl szépeket üvöltözni :)))

Nem tudom, nyáron hogy altatom majd? Akkor is zárt ablaknál?

2010. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok!annak az idiótának kellene egésznap a fülébe játszani jó hangosan ezeket a dallamokat aki kitalálta az egész mozgóárusitást!
2010. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
felénk "csak" a family frostos autó jár, de már erősen gondolkodtam rajta, hogy beírok, telefonálok nekik, de rájöttem, tök felesleges lenne. csak még jobban felhúznám magam. Minden kedden fél3kor elkezd a környékünkön zajongni. És többször is, kb 3ig tart, mert a környező utcákat és végigtülköli. ezen a hangos szaron még a szobában levő halk zene sem segít, ennek ellenére is felébred. De a szomszédban lakó újszülött kisbabát is felébreszti. Azt én sem tudom, mit lehetne tenni, de talán vmi aláírás gyűjtés a family frost hangoskodása ellen, mert szerintem ez az összes gyerekes családot zavarja az egész országban. Bár nem hiszem, hogy ez meghatá őket...
2010. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem hatja meg őket mert atól függetlenül sokan vásárolnak és erre hivatkoznak.az én szomszédom is szidja az egyiket de a másiktól meg vesz:)
2010. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A mi tejes autónk a "boci boci tarkát" játssza,tehénbőgéssel a végén,az én lányom semmire nem kel fel,de amikor a házunk előtt kiszolgál valakit,és végig üvölteti,akkor arra azért igen. A múltkor szóltam finoman,hogy csak addig kapcsolja ki legyen szives,amíg az ablak előtt áll,azóta bárhol meglát a városban,egyből lekapcsolja a zenét,és érzem,hogy gyűlöl,már nagyon sajnálom,hogy szóltam,a zenét jobban bírtam,mint az utálatát.
2010. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem vagyok egyedül, de azt nem vettétek észre, hogy egyre többen lesznek, én egy faluban lakom és a mi utcánk egy szűk utca és olyan mintha itt bent a házban bönböltetné, de a hétvégén a korai gázos az mindenkit felver, a férjem egész héten dolgozik és korán kel, azt gondolná az ember, hogy akkor legalább hétvégén pihenhet ÁÁÁÁ. De ki a frász vesz 7 órakkor gázt????
2010. ápr. 15. 15:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Ó dejó. Mi most készülünk "vidékre" költözni bp-i lakótelepről. Itt a folyamatos nénózó autóktól őrülök meg (3 kórház van a közelben, meg egy tűzoltóság), meg a fiam is, durván behallatszik, pedig nem közvetlenül a főút mellett lakunk, hanem egy utcával beljebb... azért is költöznénk ki, hogy csendesebb legyen... szép kilátások... :o(
2010. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk nincsenek ilyen autók szerencsére, mert lakótelepen lakunk.De egy utcányira van a tűzoltóság, minden este nyolckor szirénáznak, pont akkor, amikor leteszem aludni a fiam, a rendőrök és a mentők is elég sűrűn szirénáznak, és ennek nagyon szoktam örülni.De a legjobban az idióta szomszédnak örülök, aki napi legalább tíz alkalommal húzgálja a fémlábas székeit a járólapon(most is).Hajnal háromkor is szokta, rendszeresen felébredünk rá.

2010. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!