Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak szokták mondogatni:te...

Másnak szokták mondogatni:te vagy az anyja, neked tudnod kell? Halálra idegesítenek vele.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem még senki nem mondta, anyós sem,pedig Ő egy kötekedős fajta.. :o)
2010. jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mondani nem...de éreztetni igen..azt hiszik te beszéled a nyelvét...maax.jobban érzed mit akar,de szerintem attól még nem tudod...
2010. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is ezt szoktam mondani,hogy én sem kaptam hozzá használati utasítást,én is még csak tanulom,mit akar.
2010. jan. 26. 07:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Anyaként nagyon sokszor tudom már mi a baja, de jópár esetben fogalmam sincs nekem se. Na, amikor "megkapom", hogy "de evett rendesen?" (kapott) "nincs tele a pelenkája?" (fél órája cseréltem), akkor már kezd felmenni bennem az a bizonyos pumpa....

2010. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

óóóóó, igen!

főleg Apa, mikor nála van a leányzó, és nem tudja mit csináljon vele, akkor mondja, hogy fogjam meg, mert nálam semmi baja, meg mert én tudom, hogy mikor mi a baja... pedig csak nem vagyok "idegbeteg" mikor vele vagyok :-)

2010. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!