Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is zavarnak a H1N1-es...

Mást is zavarnak a H1N1-es kérdések? Már annyira idegesítenek a kérdések és a rémhírek erről!

Figyelt kérdés

Engem már idegesít,mert folyton olvasom itt a rémhíreket.Az ember ha akarna sem tudna másra gondolni mert itt is minden 5.kérdés erről szól.Eddig nagyon szerettem ezt az oldalt,de most kezd bosszantani.

Most jöhet az,hogy én is H1N1-es kérdést tettem most fel.Vagy,hogy ha nem érdekel ne olvassam el.De akkor is látom őket ha nem akarom.

Mást is idegesít már?


2009. dec. 4. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Már válaszoltál is!

NEM KELL ELOLVASNI!


Ennyi!

2009. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

cak annyira,mintha atv-ben vagy bárhol hallom.jelenleg ez az egyik fő téma ami nagyon érdekli az embereket.Érthető hiszen mindenkinek a saját egészsége a fő dolog.Mindenki hall mindent,nem egyszerű döntések ezek.addig amíg kaotikus az állapot a hírekkel kepcsolatban,ez lesz....

Abban igaza van az elsőnek,hogy nem kell mindig mindenre válaszolni.

2009. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Engem egyáltalán nem idegesít, szerintem teljesen normális dolog, hogy félünk, és, hogy ez mindennapos téma,persze, hogy rémhíreket olvasunk hiszen egyenlőre sajnos jót még nem tudnak a vírusról mondani, jó lenne már azt olvani, hogy vége a járványnak és akkor egy kicsit fellélegezhetnénk.
2009. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, mert eddig tántorithatatlan voltam, de minél többet hallok erről az egészről annál jobban elbizonytalanodok az oltást illetően. Pedig ha nem lenne ennyi hir róla eszembe se jutna ez az egész. És az ember már autómatikusan elolvassa, mert azt gondolja hátha megtud valami újjat, vagy olyat ami megerősiti a döntésében.
2009. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az idegesít, hogy amikor egy hónapja azt írtam, hogy én bizony a 3 hónapos anyatejes babám mellett beoltatom magam, akkor jól lepontoztak, most meg mindenki elkezdett parázni, mert megkezdődött a járvány.

Hiába az embereknek valahogy nem világos az, hogy ha nem oltatnak, az nem azt jelenti, hogy nem vállalják az oltás kockázatát, hanem azt, hogy inkább egy MÁSIK kockázatot vállalnak.

2009. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Részben érthető, hogy az anyukák féltik a babájukat és a családot a járványtól, és elég sok rossz dolgot hallani. DE! Arra senki nem gondol, hogy nem 1 ovit zártak be járvány miatt, és a kicsik szépen meggyógyultak. Erről valahogy hallgatnak. Sajnos sima influenza miatt is halnak meg emberek. Szerintem túl ki van emelve a negatívum, mert akiket kórházban ápoltak, mind gyenge immunrendszerűek voltak. Sajnálom a 40 éves kismamát is, de ilyen idősen már influenza nélkül is veszélyeztetett terhes.

Nekem 8,5 hónaposak a kisfiaim, és igen, én is féltem őket. Kapnak C vitamint, levegőzünk sokat, nem visszük őket hipermarketbe, szigorúan csak sétálni megyünk. Jobban figyelek a higiéniára, és bízom benne, hogy nem lesz nagyobb gond. A túlzott aggódás miatt én inkább Rájuk szánom az energiámat, és nem látok rémeket.

Mindenkinek kellemes babázást kívánok!

2009. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!