Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusban szülök, első...

Augusztusban szülök, első baba. Milyen popsitörlőt ajánlanátok, mennyit?

Figyelt kérdés

Védőnő azt mondta, nem kell nedves csak sima wc papír, mert az marha drága, és egy fél tasak elmenne egy kakinál. Igaz ez?

Ha mégis veszek, újszülöttnek milyen való? Pamerset vettem egy tasakkal, de néztem hogy bababoltban nagy a választék noname termékből, az is jó? Vagy dm rossmann saját márkás?

Köszönöm


2016. júl. 12. 12:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Wc papír?!

Neogranormont vettünk mi,van vagy 12 csomaggal itthon,én októberben szülök. Van 4 csomag Lidl-ös is. Én a Rossmannost szeretem nagyon pelusból is,törlőből is,csal itt nálunk épp zárva átalakítás miatt augusztus végéig.

2016. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az szó szerint kemény lenne, ha wc-papírral akarnad levakarni szegény gyerekről a híg fost (már bocs).


Rossmann sensitive-et használunk. Tényldg gyengéd, nem irritál (magamon is tesztelek mindent, jó alany vagyok hozzá, mert szinte mindenre allergiás vagyok).

Nem, nem megy el 40 lap egy kakira. Nagyon max. 4-5 szokott, ha nyakig olyan és nincs lehetőségem "bevágni" a csap alá.

2016. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

pamperst használunk meg liberot, müllerben lehet kapni 2000 ft körül, 8 csomagos 64 db os popsitörlőt azt szoktam még venni. mikor melyik akciós.

ha az olcsó variáció érdekel akkor vatta és kamilla tea.


egyáltalán nem fogy oylan gyorsan mint ahogy a vnőd gondolja

2016. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a neogranormon vált nagyon be. Abból is a sensitive. Vesztek 2×4-es csomaggal és az biztosan egy darabig elég lesz.. Wc papír?? Hat ez hü.....
2016. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 éves gyereknek popsitörlővel tölröm a fenekét itthon,sokkal egyszerűbb.nekem 3 darab maximum elég volt még kakinál is.Szerintem a legtöbb jó: gabi,neogranormon,én a dm-et nagyon szerettem,rossmanos,pampers,mind jó.
2016. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
már bocs de nem normális a védőnőd. én is augusztusban szülök, nekünk kb 6 csomag van itthon, vagy 7, vegyesen pampers, neogranormon és dm-es babylove. a babyovenak van olyanja, amihez jár egy műanyag doboz is, olyat is vettünk direkt a doboz miatt, mert ha nem zárod vissza jól a zacsit akkor kiszárad, de a dobozt jobban vissza lehet csukni.
2016. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a védőnőre ebben, mert nincs igaza, a popsitörlő szuper találmány, nekünk a Rossmanos extra sensitive vált be (rózsaszín csomagos) legjobban, de a dm-est is szeretjük. A nagy pelusmárkák (Libero, Pampers) törlői nem jönnek be, sok benne a mesterséges anyag és a szaguk is fura. Érdemes venni elsőként többfélét, kipróbálod és meglátod mi válik be legjobban.
2016. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

nem azért de akinek nincs havi 1600 ftja törlőkendőre...az egye meg a wc papírt :) Én a 4-es Libero packat szoktam mindig venni, egy hét egy csomag általában...

ez olyan hogy ha olcsót veszel, valószínű több kell belőle..pl a Baby Bruinból nekünk egy egész doboz volt egy kaka...kicsi vékony kockalapok....ezzel szemben a Libero, a Pampers, a Huggies mind mind vastagabb darab, egy kakihoz 3-4 db elég..technika kérdése is, a nagy részét ügyesen letörlöd a pelussal egy mozdulattal ahogy zárod össze, így csak tisztára törölni kell kvázi.

egyébként az olcsóbbak között is találtam jót: a Gaga asszem Tescos, az is jó vastag, de igazából 40 ft eltérésekről beszélünk úgyhogy nem szoktam keresgélni mindig megveszek akciósan a Liberot, amikor épp 5 ft/db körül van, akkor veszek belőle 4-8 csomagot és az 1-2 hónapig elég (minden hónapban akciózzák úgy is)

ami 2-3 ft/db na azok között én jót még nem láttam, vagy penetra büdös, vagy nagyon kicsi vagy csak azért nem vettem meg mert féltettem a baba popsiját hogy vajon mi lehet bennük, milyen vegyszer..

a Libero nekem illatra is bejön, ez is fontos nálam, a Huggies pl hiába van jó áron és jó minőségben, számomra elviselhetetlen a szaga...


szerintem vegyél elsőkörbe 2-3 csomaggal, az elég az első 2 hétre, és mindig vegyél 1-1 olcsóbb kategóriát ha ilyen helyen jársz, aztán majd kitapasztalod melyik válik be és melyik nem

2016. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg,hogy illatanyag mentes legyen.A Pampers jó.Noname közl én még a DM sajátmárkásat és a Tesco újszülötteknek való fehér csomagosat szerettem.Az utóbbit használtuk mikor megszületett.Én azt javaslom ne egy fajtából vegyél sokat,hanem próbálj ki többet.Wc papír nem jó.Én próbáltam mikor nem vettem észre,hogy elfogyott a törlőkendő.Nem kell sokat használni.Kakinál maximum 4 darabot használtunk el,ha nagyon durva volt.Kb.1 hétre volt elég egy tasak.
2016. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és vegyél egy dobozost is, mert azt lényegesen jobb használni, utána csak újratöltöd a dobozt, mind nagyjából egyforma méretű.
2016. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!