Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusban szülök, első...

Augusztusban szülök, első baba. Milyen popsitörlőt ajánlanátok, mennyit?

Figyelt kérdés

Védőnő azt mondta, nem kell nedves csak sima wc papír, mert az marha drága, és egy fél tasak elmenne egy kakinál. Igaz ez?

Ha mégis veszek, újszülöttnek milyen való? Pamerset vettem egy tasakkal, de néztem hogy bababoltban nagy a választék noname termékből, az is jó? Vagy dm rossmann saját márkás?

Köszönöm


2016. júl. 12. 12:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Müller saját márkást használtunk, 6 csomag van egy 2000 Ft-os szettben, egy csomagban 80-100 db van, ezt nem tudom pontosan. Sokáig elég. Ilyen hülyeséget meg nem hallottam, hogy wc-papírral töröld a pelenkást.
2016. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a rossmann os babydream, abból pedig a rózsaszín
2016. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22 es vagyok megint, nálunk a pampers es törlőkendő nem vált be viszont pelenkából azt használjuk
2016. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha felvágod a textilpelust (eltisztázod a szélét), mosható, tiszta, vegyszermentes törlőt kapsz. Ha nem is a popsijára, de a fülét kitörölni nagyon jó, mert nem egy nagy pelust piszkolsz be, hanem cserléhetsz.
2016. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!