Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nevezhető "normálisna...

Mennyire nevezhető "normálisnak", hogy egy 9hónapos baba az utóbbi hetekben többször félre nyelt (innivalótól is és csak úgy a semmitől is) és ilyenkor pár másodpercig szegénykém levegőt se tud venni?

Figyelt kérdés
Olyan rémisztő... Holnap megyünk dokihoz,csak hátha van köztetek olyan aki találkozott már ilyennel...
2010. ápr. 15. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egy hasonló kérdésre írtam ezt a választ:



kislányom 14 hónapos,és még most is sokszor előfordul,hogy öklendezik. Sőt már 2 szer majdnem meg is fulladt!! a férjemmel közösen "élesztettük" újra!!

Vannak gyerkőcök akiknek nehezebben megy a db-os étel.

Én még egy db-ig biztos nem adnék neki kekszet stb a kezébe. Az enyémnek még most sem merek. Pedig ő is már 8hós kora óta eszi a db-os ételeket.

Érezni fogod,ha a babád már biztosan eszik. Akkor lesz itt az ideje a kekszeknek. :)



nem tudom mennyire normális,de a mi dokink azt mondta,idő kérdése,és jobb lesz.

annyira szeretem ezt a "ébikorszakot" de alig várom ,hogy 2-3éves legyen,mert rettegek lassan már minden étkezéstől.

Mindig résen kell lenni,és ha öklendezik,azonnal kikapom a székből szegénykémet...

Remélem hamarosan leszokik róla a Te babád is és az enyém is :)

2010. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Csak tudod nálunk az a baj,hogy ez nem az ételtől van,hanem amikor iszik... pegig nem olyan a cumisüvege amiből nagyon jönne az innivaló. Vagy pl ma szerintem csak simán ahogy nyelt egyet,az ment félre,és majd meg fulladt szegénykém...
2010. ápr. 15. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:

úgy értelmeztem,hogy italtól is,-tehát ételtől is :)

hááát nem egyszerü,az biztos,de talán idővel megoldódik!

drukkolok!

kiváncsi leszek mit mond a doki.

2010. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál,nem talált nála szerencsére semmit! Azt mondta,hogy előfordul babáknál akik ilyen "bénácskák" és többször félre nyelnek... És hogy kinövi... Hát remélem hamar eljön ez,mert nem szeretném még egyszer ezt átélni...
2010. ápr. 16. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:

örülök,hogy nincs komoly gondja! az idő biztosan megoldja!! nekünk is már napról napra jobb!

minden jót!!

2010. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy! :)
2010. ápr. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!