Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Novalac Allernováról tapasztal...

Nagynori212 kérdése:

Novalac Allernováról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kisbabám refluxos, eddig Milumil Pepti-t és Nutrition sűrítőt kap.

Most második hete kapja ezt a tápszert, úgy veszem észre, eléggé görcsöl tőle a hasa.

Ajánlották a Novalac Allernova tápszert, ki ismeri? Kinek vált be?



2016. júl. 17. 12:46
 1/3 LadyLoss ***** válasza:
Nagyobbik lányom kapta, tejallergia gyanúja miatt. Neki jó volt, de kapott mellé colief cseppeket, meg mindenfélét így nem tudom pontosan mi hatott a hasfájásra konkrétan. Annyit tudni kell róla, mint az összes HA, meg spéci tápszerek, elég keserű az ízük. A sima tápszer után esetleg nem fogadja el a baba.
2016. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én úgy néztem, hogy ez a tápszer laktózmentes is, nem csak a tejfehérje allergiára jó! Tehát, akkor nem muszáj a Colief-et adni mellé, nem? Mert amúgy most a Pepti mellé adom neki a Coliefot, mert abban van laktóz.
2016. júl. 17. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül váltottál Novalac allernovara? Segített? Mi is most peptit eszünk és nutritonnal suritek de iszonyú szeles a kicsi lány sokat görcsöl és kaki nem jön csak szélcsővel
2017. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!