Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már rá példa, hogy 2 év...

Volt már rá példa, hogy 2 év alatti gyerekedet megütötted?

Figyelt kérdés
Milyen alkalom miatt? A gyereked hogyan reagált rá?
2016. júl. 17. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen, mert sokadik kérés, kiabálás után is kiszáguldott a kismotorral az útra megállás nélkül. Rácsaptam a fenekére és elvettem a motort. Hazáig krokodil könnyekkel zokogott, de azóta első szóra megáll az út szélén.
2016. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Nálam nem, viszont rengeteget hallok ilyen kicsi korban olyanrol hogy megrángatják, megráncigálják, vagy erővel fogják, most is irtak ki erről kérdést.


De ilyen kicsi gyermek még nem érti mert nem tudja mi az hogy rosszindulat pláne attol akit mindennél jobban imád.ha rendszeres lenne a gyermek abban a hitben nő fel hogy a szeretet fáj.es ez kihat a felnőtt életére.ő is bantani fogja gyermekét mert azt hiszi az a norma.ahogy látszik is abbol hogy milliok szerint helyeselt egy pofon...pedig nem helyes, csak azt hiszik...

2016. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2: Melyik kérdést? :O Belinkeled?
2016. júl. 17. 14:01
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Ugye ugye..a pofonhelyeslők már pontoznak is...ők is kaptak anno hát adnak ők is.ez az egész pszichologiája
2016. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

A nővérem vert rá a lánya fenekére többször egy alkalommal. Kb. 1 éves lehetett. Nem igazán fájt neki, mert pelus volt rajta és nem is teljes erőből volt persze, de elsírta magát, mert megijedt.

Még nem állt annyira biztosan a lábán és folyton felállt az etetőszékben. Már nagyon sokszor rászólt, megkérte, elmagyarázta, de csak azért is csinálta vigyorogva.

Aztán megtörtént a dolog és utána már nem állt fel többet az etetőben, szófogadó volt.

2016. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2016. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

#4 Én sem vagyok a seggre verés híve, de az #1 esete teljesen indokolt volt. Én is rávertem volna a fenekére és tévedés, nem voltunk verve.

Megjegyzem, az #1 is le lett pontozva..


#5

2016. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Csak annak indokolt aki nem tudja máshogy megoldani mert nem látott más megoldási sémákat.


De annyiban jobb a mi generacionk higy legalább nem derékszíjjal üt vág már de azt is helyesnek tartották ám...

2016. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Szándékosan nem. De egyszer sikerült arcon térdelnem, amikor én épp felálltam volna, ő meg rám vetődött.
2016. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#5: Nem tudom, nővéredéknek milyen etetőszéke lehetett, de egy normális etetőszékbe bele lehet csatolni, pont az ilyen esetek elkerülése végett.


Nekem nem lenne szívem ekora gyereket megütni, de nem szólok bele senkinek a "nevelési elv"eibe. Mindenkinek ment a zöld kéz.

2016. júl. 17. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!