Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany eves koraban engedted ki...

Hany eves koraban engedted ki gyerekedet egyedül az udvarra, amikor mar nem kellett kisergetni, es minden lepeset nyomonkövetni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
kb. 5 éves korától.
2015. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
kb 2 évesen. Imád kinn lenni. Nekem a konyha nappaliból látni az udvart, ill. összeköttetésben van vele, így pl főzés közben is láttam, hogy mit csinál ki, vagy kinéztem és láttam, ha mégsem kiszóltam hogy hol van mit csinál és kész.
2015. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet furán hangzik, de mikor elkezdett oviba járni. Rájöttem, hogy ott sem figyeli folyamatosan egy szempár, mégis túléli :D
2015. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kb. 3 éves korától,a kicsi másfél éves,de már őt sem kísérgetem,csak szemmel tartom,de őt azért még nem hagynám kinn egyedül persze.
2015. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Zárt udvaros társasházban lakunk, 5 éves korától engedtem le egyedül a kisfiamat. A kishúga 4 éves korától tartott vele úgy, hogy én nem voltam lent velük.
2015. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!