Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit megvettetek a...

Mi az, amit megvettetek a baba születésekor és egyáltalán nem is használtátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 17:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Elektromos medela melszivo (nem volt tejem meg szopiztatni sem nemhogy fejni). :(

Kenguru (8 honapos de meg nem hasznaltuk egyszer sem, gondolom telen meg mar nem fog beleferni ha raadok egy vastag kabatot).

Kis divatos pulcsik, ingek (az osszes felcsuszik es nem praktikus de elso babakent nem gondoltuk, szerintem csak nagyobb babaknak erdemes ilyet venni kb. 6 honapos kortol addig jo a rugdalozo meg a body, de ez csak sajat velemeny).

2010. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

62-es méret alatti pólók, nadrágok, zoknik, mellény... 3 hós koráig csak bodyt és rugit használtunk.


Babakocsi. Annyira megnéztem, utánajártam, hogy melyik lenne a legjobb, ami mindent tud, meg könnyű is, meg irányítható is, meg átfordítható is stb. Meg is vettem, aztán utálta, sírt benne. Úgyhogy hordozom, a hátamon nem sír, jól elvagyunk.


Szoptatóspárna. Jó lett volna, ha hajlandó szopizni a fiam... de fejnem kell neki, úgyhogy a mellszívó lett az állandó társam.

2010. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

cumis lázmérő: nem volt hajlandó bekapni


1-es pelus: egyből 2-es kellett


56-os ruha: 2 hét alatt kinőtte


cumisüveg: 7 hónapos volt, mikor kibontottam

2010. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%

Pici pólók, nacik pulcsik mi is csak body-t és rugit használtunk, olyan 5 hós korig. Pici kabát, csak overál vagy bundazsák jó egy csecsemőnek. Pihenőszék, csak ellustul benne a baba.

Ja és babakocsit csak használtan vennék, olyan kitűnő állapotban lévőket lehet kifogni, hogy az csak na.

Pólya csak egyszer volt benne a kicsim. cumisüveg szett. kenguru. Pelenkázótáska, én kaptam egy nagy divatos táskát amibe a babám és az én cuccom is belefér, azóta elő sem vettem a pelustáskát.

2010. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Szoptatós párna, bébiétel melegítő (ezt mondjuk kaptuk, de totál felesleges szerintem).
2010. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Ágynemű-garnitúra nagy takaróval, párnával. Ez az elején felesleges, hiszen a feje alá csak egy textil pelenka kell, és egy elég egy pici takaró a babára.


Bimbóvédő szoptatáshoz. Szerencsére, e nélkül is ment.


Bűzzáró kuka. Csak a helyet foglalja, nagyon drága az utántöltője, és úgyis naponta levisszük a szemetet.

2010. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

kenguru, elfordulásgátló (még jó, hogy mindkettőt használtan vettem) tök felesleges.

56-os ruhák totál feleslegesek 1 hétig sem voltak jók (szerencsére pénzt nem adtam ki érte, de rengeteg 56-os rucit kaptunk), és szinte minden, ami nem body vagy rugi (esetleg olyan időben bundazsák de jók a napozók is), minimum 3 hós korig.

kistányér és étkészlet, kanalakkal stb., fél éves korig nem használtuk őket. és egy csomó cumisüveget kaptam, amiből nem tud inni a fiam, mert ömlik belőle minden.

azt hiszem nálunk nem volt más.

2010. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz:kis polók,kis farmernacik tök fölöslegesek!Olyan esetlenek még picinek örülsz ha a body-t meg a rugit rá bírod adni(az se hátul gombolós!!)

A mellszívó nekem is nagy haverom 4,5 hónapja,mivel az én kisfiam sem hajlandó szopizni így fejek!Ráadásul kettő is van!Az elektromosat rácuppantom az eggyik mellemre a másikat meg Aventes kézivel fejem,hogy minél hamarabb végezzek!A férjem a múltkor azt mondta ha majd nem kell már fejnem(bár azért örül,hogy tejcsit tudok adni a kisfiunknak)ünnepélyesen szétveri baltábal mivel 4,5 hónapja az elektromos mellszívó zúgására kel fel!Plusz még nap közben is többször illetve ezzel zárom este a napot is!!Bocs kicsit elmentem a témától!

2010. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
baltábal=baltával
2010. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kicsi, felnőttes ruhák (bebújós pulóver, melegítőnadrágok, kantáros nadrágok, pólók, kiscipők). Újszülött korában csak rugdalózóban volt. Még terhesen vettem (szerencsére használtan) őket, kb. fél évesen kezdtem elhagyni a rugdalózót.

Elfordulásgátló, gumilepedő (habár az még kellhet), bimbóvédő, tetra kifogó, cumisüveg-termosz. Ezeket szerencsére kaptam.

Kaptam még több babafürdetőt (Johnson stb.), de 9 hónaposan még mindig a gyógyszertári fürdetőt használjuk, de ezek később biztos el fognak fogyni.

2010. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!