Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet megtanítani 9...

Hogy lehet megtanítani 9 hónapos babát a szelepes MAM tanulópohárból inni?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam, még nekem is nehéz. :)) Ha kiveszem a szelepet, akkor meg ömlik belőle. Ti mivel kezdtétek leszokatni a cumisüvegről?
2010. ápr. 16. 11:34
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

Erre gondolok. 3 hónapja folyamatosan előtte van, rágcsálja, rázza, húzza-vonja, de inni nem akar belőle! :(

2010. ápr. 16. 11:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Én síma pohárból adtam neki inni.
2010. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azt is csak rágcsálja, kocogtatja hozzá a fogát és az összes a nyakában áll meg.
2010. ápr. 16. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyelőre odaadtam neki játszani, ismerkedik vele. Egy hét után ott tart, hogy a csőrét már a szájába veszi és rágcsálja. Bízom benne, hogy idővel rájön, hogy szívni kell. :-)
2010. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom, hogy a Te babád már 3 hónapja barátkozik vele...Akkor nem tudom... :-)
2010. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap tanítottam meg a 7 hósomat csőrösből inni, de az Avent volt. Annyi volt a trükk, hogy kivételesen nem vizet raktam bele, hanem sütőtöklevet és felszívtam az első kortyot, hogy hamarabb jöjjön. (utána letöröltem) Így amikor megéretze a finom ízt, szívta folyamatosan. 2. alkalommal már tudta mit kell tennie.
2010. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szenvedj ezzel. Ha ebből sem megy, meg pohárból sem, akkor inkább pohárral próbálkozz, mert idővel azt is meg kell tanulnia, és így legalább egy macerával kevesebb :)
2010. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

9hónaposnak már semmi szüksége a tanulópohárra.csak szenvedtek vele,utána meg még egy tortúra a pohárra szoktatás.

Mostmár neki pohárból kell megtanúlni inni!

2010. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!