Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Imre családnévhez milyen...

Imre családnévhez milyen fiú/lány keresztnév passzolna?

Figyelt kérdés
UI: Lánynál nem furcsa, hogy egy férfi név a családneve?

2016. júl. 20. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahogy nekem a BArbara ugrott be, szerintem szuperül kiegészítené a vezetéknevet. Nem fura amúgy az Imre vezetéknév egyáltalán, lánynak se, nekem tök tetszik.


Fiúnak például: Balázs, Bálint, Szabolcs, esetleg Benjámin?


Úgy látszik a B betűseket tartom hozzáillőnek :)

2016. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt egy ismerősöm. Lány, a Vezeték neve Imre... a keresztnevét nem szeretném leírni, de őt ez nem zavarta.


Legyen Imre Imre ;)

2016. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sándor és Gábor vezeték nevű lányt ismerek...nincs ezzel gond szerintem :)


fiú:

Márton, Dominik, Bence, Bendegúz


lány:

Viola, Szilvia, Viktória, Nikolett, Orsolya

2016. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csaladnevunk Gabor, fiunk es lanyunk is van, nem zavaro egyaltalan a lanynal sem.

Mindenkepp massalhangzoval kezdodo (kivetel R) keresztnevet javasolnek es legalabb 3 szotagut.

Pl. Monika, Nikolett, Zsofia, Attila

2016. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hosszú nevet adnék. Talán az jobban hajgsúlyozza, hogy AZ a neve. lánynévből az első, ami beugrott a Zsuzsanna, utána a Gabriella.

Fiúnév szerintem kicsit nehezebb, de abból is a hosszabb jobb. Pl: Barnabás, Benedek... bár igazán a Zsolt is jól hangzik vele :o

2016. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Imre Anett, Azmaret, Ágnes, Bernadett, Csenge, Daniella, Emese, Erika, Esztella, Eszter, Friderika, Georgina, Heléna, Ivett, Kármen, Lelle, Lenke, Lídia, Lívia, Marcella, Noémi, Odett, Olívia, Petra, Petronella, Réka, Rebeka, Sarolta, Szilvia, Tímea, Zsanett, Zselyke, Zsófia


Imre Albert, Ábel, Benedek, Dénes, Ferenc, Gereben, Gergely, József, Kelemen, Kende, Lehel, Marcell, Noel, Péter, Róbert, Sámuel, Tamás, Zoel

2016. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!