Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos gyermeknél megszóla...

21 hónapos gyermeknél megszólalt reggel a légzésfigyelő. Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nem használnak már ebben a korban, de mit gondoltok róla? Visszanéztem a memóriát és az utolsó percben össze-vissza ugrált a kijelzőn a számérték.

3 lapos babycontrol figyelőnk van.


2016. júl. 21. 09:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A lányunk is kijön az ágyból, ezért is van alatta a figyelő. Ha kijön akkor így jelez nekünk. Ma sem ijedtem volna meg, de az apja jött (ő is azt hitte, hogy kimászott) és simogatta meg. Akkor mozdult. Én meg most nem tudom, mit gondoljak.

Tudom hogy sok dolgot túlparázok, de szépen javulok ez ügyben.

2016. júl. 21. 13:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen sok babycontrol-os gyűlt ide, szabad egy kis off?


Ti hova rögzítitek (az ágy melyik részére) a készüléket és a vezetékkel mit kezdtek, hogy a pici ne szerelje le?

Amíg nagyon pici volt elég volt az az átlátszó zsinórrögzítő ill. a fejvédő takarásnak, de kb. 7 hónapos kora óta nem. Lerúgja vagy lecibálja, rángatja a zsinórt... (legalul van már a matrac, de megoldja).

2016. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az erzekelo a matrac alatt, a zsinort ragtapasszal odaragasztottam a racshoz, nagyon alaposan, majd az agy melletti polcon van
2016. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!