Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 9 hetes, anyatejet...

Kisfiam 9 hetes, anyatejet eszik csak.3. napja nem kakil, viszont sokat pukizik, meg pisil. Mit csináljak? Aggódok! Hogy tudnék segíteni? Meddig várjak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
a kisebbik lányom hetente egyszer kakilt. Nekem azt mondta a védőnő, hogy az még normális. Egyébként jókedvű volt, semmi nem utalt arra, hogy fájna a hasa, nem volt sírós, seemmi.
2010. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, anyatejes babanal minden normalis, a napi többszöri kakitol, a heti egy kakiig. Csak azt kell figyelni, hogy pukizik-e, mert ha nem akkor lehet belelzarodas, ami baj. Különben semmi gond. De ha zavar lazmerözd meg, attol beindul a kaki, csak nem szabad sokszor, hogy ne szokja meg, mert akkor meg attol nem tud kakilni. Ugyhogy nyugi. De lazmerözes helyett tornaztasd meg inkabb.
2010. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De eddig minden nap van,azért aggódom.Puki van bőven,egész nap,egész éjjel:)

köszi a válaszokat,kicsit megnyugodtam.

2010. ápr. 16. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen volt nálunk is.Mindig naponta töbször volt aztán négy napig semmi.

Lehet olyat ettél ami neki nem tetszett.Ha nem fáj a hasa és jokedvü akkor szerintem hagyd majd kijön neki.Nekünk is kijött.:-)

2010. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk is rengeteg a puki ha gondolod 1/4 glicerines kúp nem árt! de csak akkor ha már fáj a hasija mások ellenzik mert ök nem adnának a kicsinek de hagyma és köménymag eggyüüt fözve pici cukorral hogy édesebb legyen átt tisztitja és adgy neki nyugotta mecsek baba teát 2 napőonta hidd el jo lesz 2,5hós a lányom és neki bevált irk hogy milett!
2010. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
volt hogy lánykám egy hétig se kakilt, a dokinő megnyugtatott, hogy ez normális, mert az anyatejet mindenestül hasznosítja. Te se aggódj, főleg nem kell minden dolgot bevetni, ha nincs mit kikakilnia akkor a hőmérőtél sem fog!
2010. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Ne aggodj nincsen semmi baj a picivel,az en babam a mai napig(8 honapos)csak 2-3 naponta kakil!Ritkan 4napis kell neki mire kijön,de 4.napon mar minden bajom van olyan ideges vagyok!A vedönö azt mondta nekem is semmi ok az aggodalomra,ha 1 hetig nem kakil az sem gond,a szopizos babaknal!Ugyhogy ne aggodj,majd kijön!!
2010. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bevetettem a hőmérőt,mert már nem bírtam tovább.Annyi kaki jött,hogy két peló megtelt.Úgyhogy nem azért nincs,mert mindet hasznosítja,hanem vmiért nem tud kijönni segítség nélkül.Aztán azóta megint nincs.Nem tudom mi lesz.Őt láthatóan nem zavarja,csak én parázom túl...
2010. ápr. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!