Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki szintén pánikbeteg...

Van valaki szintén pánikbeteg anyuka? Hogy küzdi le a rohamot ha jön? Félek 6hon lesz a babám, és most lettem beteg, lehet túl aggodott a környezetem, és én is a babáért, lehet h ettöl. Nem akarok gyógyszrt szedni.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok, sajna.Nagyon nehezen, de győzködöm magam, hogy a pánikba még senki nem halt bele, én sem fogok.Ez a legnehezebb az életemben. A folytonos félelem.
2010. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vav22 ***** válasza:
57%

Szia! Én is pánikbeteg lettem. Beképzeltem mindenféle komoly betegséget a legapróbb kis jelre. Mondjuk ha fájt a hasam stb. Iszonyatosan szar helyzet...

Nem akarok ráderőltetni semmit, mielőtt valaki azt állítaná, csak leírom nekem mi segített, miután mindent kipróbáltam, még homeopátiás bogyót is...

Elkezdtem olvasni a Bibliát, és ha jött a roham, arra koncentráltam, hogy hiába félek akármitől, felesleges, ha hiszek Istenben és igyekszem Neki tetsző életet élni, akkor mellettem fog állni. Szépen lassan legyőztem a depressziómat. A Biliba olvasása nélkül nem tudom fenntartani a lelki nyugalmam, sajnos nem sok időm van rá, de igyekszem olvasgatni és ami a legfontosabb a hétköznapokban is úgy élni.

Egy a lényeg, csak magadtól várhatsz segítséget, csak saját magad tudsz segíteni rajta, ez benned dől el. Barátnőm a problémáival kineziológushoz is fordult, de nem ért semmit...

2010. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keverjük a depit a pánikkal, mert nagyon nem ugyanaz.
2010. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos 2 hete mindennap szívinfarktust kapok már tényleg azon vagyok hogy megyek ekg-ra hogy megnyugodjak!Állandóan a tüneteket nézem hogy mik a tünetek és nekem mind megvan!Mellkasi fájdalom állkapocsba, vállba nyillalás!Alkar fájdalom, zsibbadás de ha valami eltereli a figyelmem akkor nem jönnek a tünetek!Már elegem van ebből már soha nem megyünk ki belőle???Ja és egy nap vagy 20-szor jön rám szinte egész nap!Ilyenkor csak aludnék aludnék hogy ne kelljen éreznem a tüneteket!Gyógyszert én sem szedek és nem is akarok a baba miatt!Ha gondolod írhatsz privit!29 hetes
2010. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!