Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használt gripe water,...

Aki használt gripe water, nálatok mikortól hatott? S hányszor adjátok egy nap?

Figyelt kérdés

5 hetesek az ikerfiaim s nagyon hasfájósak.

Az orvosunk pont nálunk volt mikor látta az egyik hasfájós "pillanatunkat" s irt fel gyógyszertári papaverines görcsoldó+nyugtatót, de mivel nyugtató van benne csak este kapják, s sokszor ez sem használ. Napközben is sokszor szenvedünk tőle, s vettünk gripe watert. Mikortól használt nektek, s mennyit adtatok neki? Úgy gondoltam hogy este továbbra is gyógyszertári készitményt adnám, s napközben GW-t....



2016. júl. 25. 14:26
 1/8 anonim válasza:
szélcsovet probáltad? nagyon jo dolog, nagy segítség
2016. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a kakaival és a pukival nincs gondunk
2016. júl. 25. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
nem használt,sőt rontott a helyzeten mert édesköményes volt,legalábbis a brendonos fajta. espumisant jobbnak tartom
2016. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
áhh nálunk semmit nem ért az espumisan :( a GW-t mi gyóógyszertárból rendeltük
2016. júl. 25. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Második napra már pukizgatott a fiam tornáztatással. Nála segített. Előtte csinálhattam bármit, nem távoztak a gázok, így már igen. De tényleg hallottam olyat, hogy volt akinek csak rontott a helyzeten.
2016. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi sok gyógyszertári készítményt kipróbáltunk, nagyon bíztam a gripe waterben, de sajnos ez vált be a legkevésbé. Pedig külföldről hozattam horror pénzért, mert itt nem lehetett kapni.

Nekem hányt tőle az akkor 2 hónapos babám. Olyanokat bukott, hogy az már tényleg felért a sugárban hányással.

Először nem akartam elhinni, hogy a gripetól, pedig de.

Nem tudom hogy segített e volna hosszabbtávon, mert így pár alkalom után nem adtam neki többet.

2016. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik szer sem segített igazán :( . Azt írja a Brendonos papírja,hogy 4-5 nap alatt enyhülnie kell. Nálunk az idő oldotta meg a problémát...kitartás!
2016. júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tejmentes diétát próbáltad már? nálunk végül az lett a megoldás,nullás diéta tejfehérjére,később meg pregomin

3-as

2016. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!