Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor, mennyit lehet...

Hányszor, mennyit lehet bevenni fájdalomcsillapítót? Derékfájásra használt valaki hastartópántot? Bevált? Milyet?

Figyelt kérdés

Kezd becsípődni a derekam, nagyon fáj néha, máskor nem is érzem. Tegnap vettem be egy Algopyrint, így meg tudtam csinálni mindent amit kellett, kisebb fájdalmak mellett. 17 hós a lányom, el kell látnom. Segítségem annyi, hogy figyelnek néha a picire, apa is beteg (nem tudja használni a bal kezét, talán pár hét múlva nyúlhat vízbe), este rám marad fűrdés, emelgetés, minden. Azt hiszem a gyógyszer segít annyit, hogy kicsit fájjon csak. És vigyázok hogy minél kevesebbet emeljem, hajoljak. Szerintetek vehetek be egyet naponta? Dokihoz pénteken jutok csak el.

A lányommal 34 hetesen volt idegbecsípődésem, egy hétig tartott, nem tudnám ellátni a kicsit ha most is ez lenne.

Most 17 hetes múltam, de ikrek, és elég nagy a pocim már. 2 kg plussz van rajtam, félek mi lesz a végére.


2010. ápr. 7. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszerrel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, ezt inkább a dokitól kéne megkérdezni, de terhesség alatt a Richtofit sportkrémet használtam a becsípődésemre, ill. a megerőltetéstől fájó derekamra. 1 nap alatt elmúlt... Ezt biztosan lehet használni! Tarts ki! :) És gratula a "duplákhoz" :))
2010. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a sósborszesz gél-lel való kenegetés és a hastartópánt jött be.
2010. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen fajta pántod volt?
2010. ápr. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!