Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek a barátom huganak...

Mit vegyek a barátom huganak a keresztelojere?

Figyelt kérdés

Meghívást kaptam a barátom kishugának a keresztelojere,6honapos a kislány,a szülők aztmondták,hogy ne vegyek semmit,de en kellemetlenül érezném magam hogy ures kézzel beallitok:) és szerintem illene is vinnem valamit..jó a kapcsolatom velük a szüleimmel elég jól ismerik egymás stb:))

Én valami játékra,ruhara gondoltam..szerintetek?


2016. júl. 25. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

én is biztos hogy vinnék valamit....egy kis fa játékot, egy jó minőségű evő készletet, esetleg pohárkát, abból sosem elég. gravíroztathatsz is neki mondjuk kiskanálkát, mi egyébként húsvétra kaptunk ilyet, ez nagyon szép és elegáns:

[link]


gondolom olcsóbban is kapni.


ebben nekem az tetszik hogy kicsit maradandóbb, egy ruhácskát, játékot olyan hamar kinő, míg ezzel tudnak enni egész 8-10 éves korukig, és még utána is el tudják tenni emlékbe...

2016. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz,koszonom aranyos otletnek tűnik ez a szett:)
2016. júl. 25. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Emlékbe egy fehér vagy rózsaszín rózsafüzér?

Lehet kapni direkt ilyen alkalomra, kicsiknek valót, szép kis díszdobozban.

2016. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2016. júl. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!