Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok a...

Anitababy kérdése:

30 hetes kismama vagyok a párom anyukája és egyik hugának különös betegsége van testükön nincs szörzet parókát viselnek kislányunk lesz elöfordulhat valami gond vele? A párom nem örökölte és nekem sincs ilyen problémám

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Igen, örökölheti ő is ezt a betegséget, mivel a férjed vérrokonait érinti ez a dolog. Ennek esélye kb max 20-30%. De ez majd csak akkor fog kiderülni, amikor megszületett.
2011. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg olyan gond lehet ami a női ágon öröklődik. Nehéz így választ adni, hogy nem tudjuk pontosan miről van szó, de ha a párod hordozó, akkor előfordulhat hogy a lányotoknál is jelentkezik a probléma.
2011. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre itt senki nem tud Neked biztos választ adni :( El kell menni genetikai tanácsadásra.
2011. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A kislányod nagymamája is ebben a betegségben szenved, szóval ő is örökölheti sajnos. :(

Drukkolok nektek, hogy ne!

2011. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örökölte?
2016. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!