Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek ujszülött...

Mibe öltöztetitek ujszülött babátokat ilyen melegben?

Figyelt kérdés
9 naposak vagyunk, és nem tudom eldönteni hogy mibe legyen. Body van most rajta meg egy rugi. De lehet hogy meleg ez neki? Itt most olyan fülledt meleg idő van, olyan 28 fok körül kint, lakasban 24-26.
2016. júl. 26. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy body-t adnék rá! Zoknit sem. Tévhit, h kell zokni hisz ha rajtuk van e nagy melegben nem tudják a hőt leadni.. (Olvastam)

A lányom nagyon izzadós biztos h csak body lenne rajta

Max vinnék egy textilpelust ha kell betakarom vele.

2016. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ja és sok a rugi.. Hiaba 28 fok. Vagy 40en érezzük a magas páratartalom miatt. Lakásba 24 fokba kapna body-t és egy nacit. Ha hideg a lába egy vekony zoknit.
2016. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
július 18án született a lányom (2 éve) de ugyanilyen nagy melegek voltak, sőt szerintem még melegebb idő...de mindegy is mert a lakásban akkor is csak 26 fok volt nálunk is. mindig rövidujjú bodyt adtam rá. mást nem..alváshoz vékony takarót.
2016. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ma 3hetes,csak egy body van rajta,semmi más. Mikor született is ilyen meleg volt,a kórházban sem adtak rá mást a csecsemősök.
2016. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meleg? ZAlaegerszegen tegnap óta esik...
2016. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös, Zalaegerszeg talán az egész ország?

Nézz már egy hőtérképet az időképen! Piros az ország 90 %-a. Nálunk konkrétan 32 van árnyékban.


Ilyen időben egy szál pelenkában volt, mert a magas páratartalom miatt a ~25-26 is nagyon sok volt, izzadt rendesen. Csak egy tetra került ra, ha elaludt.

2016. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És szerinted az ilyen meleg értelmezhető, ha mindenhol más az idő?
2016. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel pontosan leírta hogy náluk 28 kint, 26 bent, így igen, értelmezhető az "ilyen". :)
2016. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mi babánk most három hetes, amióta hazahoztuk csak egy body van rajta, amikor hűvösebb volt pár napig, akkor egy plusz nadrág volt hozzá meg zokni, semmi egyéb. Alváshoz betakarom, szerintem ennyi elég, de a védőnő/orvos is azt mondta, hogy elég, nem kell túlöltöztetni.
2016. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!