Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházba mit ajánlotok milyen...

Kórházba mit ajánlotok milyen tisztálkodási szereket újszülött babának?

Figyelt kérdés
Rossmannos dm gyógyszertàrba kérjek? Illatos vagy illatmenteset?nekem szülés után mondjàk majd meg milyet kell itthon hasznàlni (persze nem kötelező)nálunk ilyenek az orvosok és követelmények :/ :( elsö babàs anyuka :)
2016. júl. 8. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk minden volt a kórházban, itthonra meg az orvos írt recepteket. Amit vinni kellett: pelenka, popsikrém, tetra. Alkohol, vatta volt ott. Nővérek fürdették, öltöztették a babát, popsikrémet ott nem használtunk.
2016. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek a gyógyszertári a legjobb, mindenmentes, felesleges az illat, az csak az anyukákat "kényezteti" a babáknak semmi szükségük rá. Ha gyógyszertárit nem tudsz szerezni, akkor a bio vagy natúr babakozmetikumokat javaslom, ezek vannak a drogériákban, de gyógynövény boltokban is. De nálunk a kórházban popsitörlőn kívül mást nem kellett vinni, ott még csak folyó víz alá tartották őket, nem fürösztgették.
2016. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk a fürdetést a kórház intézi,ahhoz nem kell semmit vinni.amit kell: Pelenka,popsitörlő,popsikrém (kérdezd meg a leendő gyermekorvost,kiírná e,ha nem akkor marad drágábban,szerintem a patikai teljesen jó),ha ki lesz száradva pici bőre,akkor patikai olaj.,gézlap.
2016. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházba törlőkendőn és popsi krémet kívül nem kellett semmit vinni.A fürdetést a csecsemősök rendezték,az ottani fürdetővel.Mikor haza jöttünk,aznap csak vízzel fürdettük,másnap jött a doktornő,és kiírta a gyógyszertári fürdetőt,meg a popsikrémet.Minden naposan ezt használtuk,ha kipirosodott a popsi,akkor meg Sudocrem.Törlőkendőben mindenképp illatmenteset javaslok az első hónapokban.Mi a Tesco újszülötteknek valót szerettük.Valamint az első 3 hónapban használtunk babaolajat is,abból Rossmanos-t.
2016. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
gyógyszertár. de ha már drogériában veszel, akkor kerüld el a johnson's termékeket mindenképpen. és inkább illatszer menteseket vegyél, pl az alverde az jó, illatmentes és vegán is.
2016. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a védőnőt/orvosod/kórházat, ahol szülsz. Nálunk a kórházba semmit sem kell bevinni. Ha beviszed, akkor sem használható. Illetve csak pelenkát kell vinni.

Mikor jöttök haza, akkor pedig felírja az orvos vényre, ami kell, és férjed kiválthatja a patikában.

2016. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy kedves hölgynek rendeltem Facebook termékeket. Én azt vittem, teljesen natúr, viznelkuli csodaszerek. Minden volt benne, összesen 8000 Ft volt a csomagom. Popsikrem irtó sokáig elég lesz, mert olyan keveset kell belőle kennem. (már 3 hónapja használjuk) van benne még babának, fürdető, testapolo, minden ami kell, mi imádjuk ;) mást nem is vennék neki. Ha érdekel privátban megadom az elerhetoseget. Ide így nem irnam ki, nem tudom mennyire lehet.
2016. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért írja el a telefonom mindig kijavit :) tehát egy hölgytől rendelem Facebook csoportban ;)
2016. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi fürdetőt nem kell vinned, a csecsemősök fürdetik, saját szerrel.
2016. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A háziorvos fel fog írni egy baba kezdőpakkot, abban benne lesz, kiváltod a gyógyszertárban. De a kórházba nem kell vinni. Ahol fürdetik, ott ottani szerekkel - gyógyszertáriak azok is.
2016. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!