Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 8 hós kisfiamon úgy...

Ha a 8 hós kisfiamon úgy látom hogy kicsit kancsal, elmúlhat, vagy vigyem szemorvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el, mert az, hogy elmúlik, az nem biztos, de ha orvos látja, az mindenképpen jó.
2010. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz mert ha kis korba észreveszed sokkal nagyobb az esélye hogy segítenek rajta és nem kell örökre szemüveg!!!
2010. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamon is észrevettem, hogy behúz az egyik szeme, felhívtam a szemorvost, és mondta hogy ha betölti a 6. hónapot akkor vigyem el és megnézi. Megnézte, azt mondta ő is látja, hogy van ilyen akaratlan szemmozgása a picimnek még mindig, de azt mondta vigyem vissza, ha a 9. hónapot tölti, és ha akkor is megvan ez a dolog, akkor elkezdi a kezelést. Most 10 hónapos a kisfiam, el is vittem a szemorvoshoz, azt mondta egy picit még mindig látja, hogy behúz a szeme, de mivel javult, még mindig nem avatkozik be, majd ha egy éves lesz akkor viszem vissza.
2010. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem megmutatom a biztonság kedvéért.
2010. ápr. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!