Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamon piros foltok jelente...

Kisfiamon piros foltok jelentek meg, olyan, mint pl: amikor meleg víz éri! Lehet ez új étel kipróbálásától? Ha igen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Barackot evett, ami új! Eddig is ivott bébi baracklevet, de sima barackot ma kapott először!
2011. jún. 9. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt semmi gond a barackkal és nem is hallottam még, hogy allergizálna. Nem inkább a melegtől? Milyenek a pöttyek? Vagy foltok? És hol van rajta?
2011. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kis hátán van egy nagyobb folt a pelus vonalában! A pociján egy kisebb, ilyen 1 cm-es lehet, meg a kis kezén is egy kisebb! Folt, nem pötty! Olyan, mintha nagyon meleg víz alá tartaná az ember a kezét, vagy valamijét, és piros folt jelenik meg! A melegtől pöttyös szokott lenni! De ez folt!
2011. jún. 9. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak tippelek! Nem lehet, hogy szúnyogcsípés?
2011. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
DE, tuti szúnyogcsípés, 3-4 cm piros folt több helyen! Láttam már 1-2 szúnyogcsípést, ennyire hülye nem vagyok!
2011. jún. 10. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk kb. 4 hósan inkább dudorok voltak a szúnyogcsípések, nem piros foltok.
2011. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ételtől nem ilyen szétszórtan jönnének ki a foltok és nem 3db. Ez más lehet. Meg vannak még? Hogy vagytok?
2011. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szúnyogcsípős vagyok.

Én csak azért írtam a szúnyogot, mert nekem is ilyen szokott sokszor lenni. van, hogy szép nagy foltok jelennek meg rajtam. Én is láttam már egy pár szúnyogcsípést!!!

De egyébként BOCSÁNATOT KÉREK, hogy próbáltam "segíteni", bár úgy látom támadásnak vetted!!!

2011. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!