Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kimennétek Kanadába vagy...

Ti kimennétek Kanadába vagy engednétek a párotokat egyedül?

Figyelt kérdés
Párom Kanadába akar költözni. Èn nem szeretnék mivel van egy hat hónapos lányom. Szerintem egy kicsi gyerekkel hülyeség a bizonytalanságra odaköltözni. Viszont lehet, hogy így apa nélkül nőne fel a lányom. Mit tegyek?
2016. júl. 26. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha ott van biztos munkahely stb akkor mennék mindenképpen. De nem olyan egyszerű kanadába kiköltözni, ha ez még csak egy terv a párod részéről, semmi konkrét akkor ne aggódj, mert kicsi az esélye hogy kiköltözhet.
2016. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Az exem kanadai, van egy kozos gyerekunk. Tehat van egy kanadai allampolgar kiskoru gyerekem, keresett szakmam, es meg igy sem kapok letelepedesi engedelyt. A parod ezt, hogy tervezi ?
2016. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát csak pár hónapról lenne szó.
2016. júl. 26. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

22:56!


Akkor mégsem olyan keresett az a szakma. Pontrendszer van, de neked sima családegyesítés kellene, azt meg jóval egyszerűbben megadják. Munkavállaláshoz képes legalábbis.

2016. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Diplomas apolo vagyok, gondolhatod, az egyik legkeresetebb szakma, es megsem.
2016. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak par honap, akkor nem fog odakoltozni csak IDEIGLENESEN, tehat nem fog apa nelkul felnoni a gyereketek. Tok foloslegesen mennetek.
2016. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ha csak par honaprol van szo, akkor nem ertem a kerdesed... Nem apa nelkul none fel ha par honapra menne.
2016. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!