Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves kisgyerekkel kimennét...

1,5 éves kisgyerekkel kimennétek strandra? Egyedül nem lehet hagyni, folyamatosan ott kell lenni mellette a szülőnek. Így van vmi értelme?

Figyelt kérdés
Itthon is van medencénk, szerintem egy órát pancsizni az is megteszi, de kíváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalatotokra, hogy ki miért viszi/nem viszi?

2015. aug. 10. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Fiam igaz már 4 hónapja múlt 2 éves, de tegnap volt először Balcsin. Egész eddig az otthoni medencében pancsolt csak.

Hűsölésnek az is megteszi, na de élménynek...

Imádta a nagy vizet, ki sem lehetett hozni a vízből. Hatalmas élmény volt neki. Őt sem lehetett egy pillanatra sem elengedni, mégis nagyon örülök, hogy levittük. Ezután majd többet megyünk. Jó volt nézni, ahogy élvezi.


Nem tudom, mekkora az otthoni medence, de nagyon más babaszemmel a strand, mint az otthoni medence.

2015. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Mi vittük strandra, és ugye alap, hogy nem azért megyek strandra, hogy egyedül hagyjam a gyereket...

Beültettük az úszógumiba, fogtuk, húztuk, játszottunk vele, nagyon élvezte a strandolást.

Mi amúgy lakásban lakunk, nincs hová tennünk a medencét. Ha otthon lenne medencém, bizonyára otthon is fürödnénk, de ez nem zárja ki, hogy elmenjünk a gyerekünkkel strandra. Neki is élmény. 9 hónaposan voltunk vele először strandolni, és azóta is minden évben megyünk. Most 5 éves, és most sem hagyom őt egyedül amúgy...

2015. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

"Egyedül nem lehet hagyni, folyamatosan ott kell lenni mellette a szülőnek. Így van vmi értelme?"


Még szép, hogy nem hagyod egyedül:S Egy 10 éves sem lehet, sőt megsúgom, egy 15 évest sem! Ez egy családi program.

2015. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
A 3 éves fiamat sem lehet egyedül hagyni (és még jó sokáig nem), mégis 1 hetet nyaraltunk a Balatonon, strandra is járunk. Egészen más, mint otthon egy kis pancsoló és ez családi program.
2015. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A nagy vízbe nem viszem be, az hideg neki, csak a pancsolóba gondoltam, ha megyünk.
2015. aug. 10. 14:09
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hogy mennék! Naná, hogy van értelme! Más élmény, mint otthon a medencében.

Gyereket meg nem hagyunk egyedül, nem is értem mire gondolsz. Azért megyünk együtt, hogy együtt legyünk, és együtt legyen élményünk, és engem nem zavar, ha fogni kell őt. Ő meg nagyon élvezi, meg van a "jaj úgy élvezem én a strandot hangulat". :)

2015. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol strandolnal,de a termeszetes vizek langymelegek mostanra. Abba beviheted. Ha egyedul mesz, mindent egyutt csinaltok, nyilvan nem mehetsz el uszni es hagyhatod a parton. Ez alap es a szulok zomet nem zavarja. Nana h nem hagyhatod egyedul a strandon. Nade hat masutt sem...
2015. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1 éves korától jár a Balatonba, de valamiért nem szereti a nagyvizet. A bokáig érő részben pancsol, ott viszont órákig is és nagyon szereti + tele van gyerekekkel.
2015. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
a nem természetes víz csak kb. 24 fokos
2015. aug. 10. 14:28
 10/18 anonim ***** válasza:

Próbáld ki és meglátod mekkora a különbség a gyereknek élményben. Az én 26 hósom is ki sem akart jönni a nagy (mély) vízből, úszógumit csak itt van értelme használni. Egy élmény volt neki a lebegés!

Pancsikolóban egyébként a bokáig érő sekély vízben 10 perc után elunta magát itthon mindig.

Ne viccelj, ilyen kánikulában minden tó vize langyos szinte. Meg babaúszáson sem igazán 30 fokos vízben úszatják még a csecsemőket sem.

2015. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!