Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortòl aludjon egyedül...

Szundi 39 kérdése:

Mikortòl aludjon egyedül a baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hònapos eddig vele aludtam a szobájában én matracon Ő a kiságyában!Most már szeretnék a halòba visszaköltözni a férjem mellé.Az a gondom hogy a kisfiam ejjel egyszer ébred enni és attól félek hogy nem ebredek fel ha ő felkel .. Van olyan is hogy most mar forgolaszik es ha alszik néha ala szorul a kis keze es akkor nyuszkodik ..mit is csinaljak maradjak még vele egy honapig ..zenyleg nem tudom mi lenne a jo döntés

2016. júl. 15. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Az első pillanattól külön szobában aludt. A lakás körbejárós elrendezésű, a szobánkból is meg lehet közelíteni az övét, azt az ajtót nyitva hagytuk, így mindent hallottunk.
2016. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 3 gyerekem van, mégis (vagy épp ezért :D) úgy alszok mint akit fejbe vertek, nem hallom meg a nyöszörgést, sírdogálást a másik szobából. Úgyhogy babaőrt használunk, ami max hangerőn a fejem mellett van az éjjeliszekrényen, így simán felébredek mert olyan mintha a fülembe kiabálnának :) Soha nem aludtunk egy szobában velük.
2016. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy hazaértünk a kórházból, külön szoba, külön ágya volt a fiamnak. Bébiőrrel oldottam meg, hogy halljam mikor ébred. Sokszor a lLEDekre már felébredtem, mielőtt hallottam volna sírni.

Van a szobájában kanapé, azon tudtam aludni, amikor kellett. De ritkán volt olyan. Mindig csak szoptatásra mentem át, utána tettem vissza az ágyába, én meg mentem vissza a férjem mellé.


Én vagyok a világ legjobban alvója, még az ágyú sem ébreszt fel. De valahogy a fiamra mindig felkelek. Előbb, mint a férjem, pedig ő éberebb alvó.

Szóval nyugi, fel fogsz ébredni, ha felkel.

2016. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Babyőr az van nekunk is es nappal hasznalom is nappal ha leteszem aludni .csak az egyik ismerosom most hozta ram a fraszt hogy 3 hònapos korban van a legtobb bölcsöhalal ..hát mondtam neki nem kellett volna ezt mondani első baba nagyon sokat vartunk rá es nem elném tul ha valami baja lenne
2016. júl. 15. 14:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Koncentrálj magadra és a babára, és ez alapján dönts. Meg persze beszélj a férjeddel, az ő véleménye is fontos.


A lányunk sosem aludt velük, viszont egy időben átjött hajnalban.

A fiunk most fél éves, 2 hónapos koráig aludt velünk. Most épp fogzik (vagy az időjárás viseli meg, nem tudom), ezért az első pár ébredés után már nem teszem vissza.


Mások a babák és a családok igényei, meg kell találni a saját utatokat. Bízz az anyai ösztöneidben, menni fog :-)

2016. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok ! A ferjem ram bizza ha ugy jobban alszom hogy a babaval egy szobabsn vagyok akkor o tamogatja ezt
2016. júl. 15. 14:18
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Mi kezdettől külön szobában altattuk, külön ágyban. Egyedül a kórházban volt velünk egy szobában, de ott is külön ágya volt. Ajtó nyitva van most is a két szoba között (körbejárós a miénk is), 5 hónapos. Mi együtt alszunk a férjemmel összebújva, így ezt nem szívesen adtam volna fel ok nélkül.
2016. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nalunk egymas mellett van a halo es a gyerekszoba csak az ajtot nem tudjuk nyitvahagyni van egy cicank aki nem is foglalkozik a babaval de nem dijaznam ha ejjel bemenne hozza
2016. júl. 15. 14:31
 9/19 anonim ***** válasza:
En 7 honapos koraban koltoztem ki a baba szobabol, mikor mar csak hajnalban ebredt egyszer. En is a bolcsohalal miatt maradtam eddig, a baba szoba a lakas masik feleben van, most bebiorrel hallom, mikor nyoszorog vagy felebred.
2016. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hàt tényleg nem tudom mi tévő legyek .. A fiam csak 2-3 kozott kel egyszer enni utana 7 ora fele ebred ..attol tartok ha hasra fordul akkor ne hogy ne kapjon levegot ha elfelejti elforditani a fejet..vagy nem tudom ha ebren fordul hasra akkor semmi gond nezeget szepen emeli a fejet
2016. júl. 15. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!