Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy egy 4honapos...

Van olyan hogy egy 4honapos tul sokat alszik?

Figyelt kérdés

Ne nezzetek hulyenek,orulok,hogy jo alvo babam van.de neha olyan soknak tunik.

Mai napunk.reggel 7kor ebredt,evett 8kor elaludt.

11kor kelt evett,jatszottunk de mennem kellett az ebed miatt,par percre hagytam a jatszo szonyegen de 12kor mar ujra aludt.

Aludt 3ig,evett,jatszottunk aztan lementunk setalni es boltba.seta kozben csak bologatott.7kor mentunk furdeni fel 8kor evett 8kor elaludt.es alszik reggelig.

Sokszor van,hogy eves utan kicsit otthagyom,elmosom az uveget,vagy wc re megyek,es mire visszaerek mar alszik.

De sokszor latom is rajt,hogy hiaba jatszanek vele,dorzsoli abszemet es nyugi.akkor odaadom a cumijat,es az alvos pelusat es pillanatok alatt alszik.

Ez normalis?

Ha ebren van jokedvu,magyaraz,nevet.

8kilo felett van a sulya.amolyan orias bebi.


2016. júl. 26. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna 4 honappal ezelott.Az en lanyom ennel is tobbet aludt.Most visszasirom..🙂Most 7,5 hos, es osszesen alszik 2,5 orat napkozben.Viszont az ejszakat vegig aludja.
2016. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gyarapszik és jó kedve van, akkor szerintem nincs baj. Örülj neki, hogy ennyit tud aludni. Az én 4 hónaposom sokszor napközben csak 3x40 percet alszik, és látom rajra, hogy nem pihente ki magát. Nem bírja a meleget.
2016. júl. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aluszekonysag akkor gond, ha pl.agyrazkodas gyanu van, mert leesett. De ha errol nincs szo, ne aggodjal!elvezd ki, hogy sokat alszik. Olvass, nezz sorozatokat, rajzolj, fess, sminkelj, amit csak szeretnel!
2016. júl. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!