Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák mi lehet a...

Kedves anyukák mi lehet a baj, miért nem alszik a 4honapos babám?

Figyelt kérdés
van egy 4honapos kis fiam,és már 1hete nem akar éjszaka aludni,elaltatom és minden 10percben vagy féloránként felkel,és sir,probáltam mellém teni de ugy sem akar,probáltam töbször szopiztatni hogy hátha azért kelne fel de olyankor még szopizni sem akar,probáltam többféle altatást,kiságyban baba kocsiban mellettem de egyik sem nem jo neki,nem tudom mi lehet a baja de már nagyon kétségbe vagyok esve, elötte ijen problémáink nem voltak egyszer kétszár már át aludta az éjszakát is,ha meg nem akkor csak minden négy vagy öt orában felkelt szopizni,utánna aludt tovább,nappal jo kedvü,de éjjel egy hete már nem tudom mi van vele.kérlek anyukák adjatok tanácsot.

2013. jún. 3. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Olvasd el, hasznos. :)

[link]

2013. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!