Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megveszem lányomnak a...

Ha megveszem lányomnak a 9kg-tól használható gyerekülést, és elalszik ha hosszabb útra megyünk, nem fog a feje előre nyaklani? Mert a régi hordozóban megtartotta a kis fejét, ez is megfogja?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
azért van rajta a saját biztonsági öv is, ami húzható, állítható. Egyébként az elején biztos furi lesz neki, hogy menetirány, meg más ülés....az enyém 2-3 alkalomig érdekesen ült benne, meg a feje se a helyén volt, de mostmár megszokta és nagyon ügyin ül benne:)
2010. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont hogy előre nyeklik, ezért olyan van ami dönthető! Ha még most vagytok vásárlás előtt és sokat utaztok amúgy is ezen ne spóroljatok, mert még nézni is szörnyű volt ahogy a lányom feje előre borult. Nekem sem lenne kényelmes, ezért olyat vettünk utána ami dönthető, így ha elalszik csak egy mozdulattal hátrabillentem.
2010. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetsz neki olyan nyakparnat. Azok megvedik a kis fejet amennyire tudjak.
2010. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mienk dönthető, ha elalszik, mindig ledöntjük, akkor pont olyan, mintha a hordozóban lenne, és nem tud a feje ide-oda nyaklani.
2010. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen dönthetőt vegyetek. Még sokáig fog szundikálni az utazás alatt. Ha elalszik és ül, akkor előrenyaklik a feje. Ha megdöntöd, szép nagyot tud szundítani benne.
2010. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! körülnézünk és mindenképp dönthetőt veszünk!
2010. ápr. 17. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!