Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan nő aki gondolkod...

Van itt olyan nő aki gondolkodott hogy megtartsa-e a babát? Megtartotta vagy nem?

Figyelt kérdés
Esetleg kérdést is írt ki..!
2011. febr. 8. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, én de a kérdés sajna nincs meg.

19 éves vagyok, párom 22.

Megtartottuk, jövőhéten szülünk.

2011. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok!:-)
2011. febr. 8. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon erősen gondolkodtam anno,mert nem volt tervben (fog. gátló mellett maradtam várandós) és ő már a 4. gyerek nálunk... Szerencsére jól döntöttünk, már 2,5 éves lesz nem sokára a kis tündérkénk :)

(kérdést nem írtam,mert még nem ismertem ezt az oldalt)

2011. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat gondolkodtam, hogy mi legyen, mert egyrészt nagy a korkülönbség, a fiaim 12 és 14 évesek (35 éves vagyok), másrészt nagyon sok nőgyógyászati problémám van, már az 1. után ki akarták vanni a méhemet. Megtartottuk mert mindig is bennem volt a vágy a 3. gyerek után, és úgy érzetem, hogy ez az utolsó lehetőségem.

27 hetes km.

2011. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk sem volt betervezve még, de egy percig sem gondolkodtunk hogy megtartsuk-e.

14 hkm

2011. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kiderült hogy jön a baba, nagyon örültünk neki, de nem tartott sokáig, mert páromat elküldték dec-31-gyel a melóhelyéről és kétségbe estünk, hogy hova tovább, mi is abortuszt terveztünk, de nem lett semmi belőle!


azóta 12 hetes terhes lettem, párom újra dolgozik és jó úton haladunk!


Miért kérdezed? Írd meg a történetet, hátha tudunk segíteni!

2011. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is gondolkoztunk, anyagiak miatt, de most már 34 hetesek vagyunk :) És szerencsére a férjem is tök jó állást szerzett azóta!
2011. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon vártuk, így nem is gondolkodtunk, hogy mi legyen. Azt hiszem, ez egyfajta kegyelem, hogy az ember várandós. A barátnőmnek pl. nem lehet babája :(
2011. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nincs baj!

Épp ellenkezőleg.

"Véletlen" estem anno teherbe és csak most jutott eszembe hogy alakulhatott volna máshogy is az életem a babám nélkül.Már 10 hónapos!

Gratulálok mindenkinek!

2011. febr. 8. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!