Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap kap husit a babád,...

Minden nap kap husit a babád, vagy vannak húsmentes napok?

Figyelt kérdés
Az enyém 8 hós, és mióta bevezettem, minden nap adok neki, de lehet nem lenne muszáj?
2010. ápr. 17. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
elméletileg kell nekik, de én nem adok minden nap már. sokszor eszik halat, túrót, tojásos kaját, azokba nem teszek húst. 23 hónapos a fiam, 1 éves korig kapott minden nap husit. most kb heti 4-szer.
2010. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem, nem lenne muszáj, de ha kap, az sem baj.

Nyugodtan kihagyhatod néha a husit, ha épp nincs. Nemsokára úgyis azt fogja enni, amit ti, gondolom ti is esztek néha húsmentes kaját.

2010. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kicsilányom. Ha husit nem kap, akkor sajtot vagy túrót, kell a fehérje minden nap. Tehát vagy husi vagy vmi fehérjedús, vagy máj-heti 1x. De ha kimarad egy nap, nem lesz tőle semmi baja.
2010. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. 8hós múlt a babám de ő minden nap eszik húsis kaját! És sajtot is heti 4-5ször vagy valami tejterméket is.Májasat 1szer egy héten!
2010. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Hust egy heten 3-4 max 5 alkalommal ehet egy baba, majat heti 1 szer max 3szor egy honapban. Ezt ertsd ugy hogy a napi hus adagja az ket föetkezesnyi, tehat heti 3-4 alkalom az azt jelenti hogy ezeken a napokon 2 föetkezeshez van hus. de ezt eloszthatod minden napra, vagy felcserelheted szalamival, majassal stb. De sok hust nem szabad adni, nem mert nem tudja feldolgozni meg ugy, es akkor mas ertekesebb taplalekot szorit ki.
2010. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegnap kérdeztem a védőnőtől, hogy hetente hányszor adjak husis kaját a babámnak (7,5 hós). Azt mondta, hogy 2 alkalommal! Akkor most mi a helyzet? Tényleg kell többször adni? Én eddig is csak kétszer, max. háromszor adtam egy héten.
2010. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!