Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol es hogyan altatjatok a...

Hol es hogyan altatjatok a csecsemötöket? Mennyi idös?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a kiságyba altatom és úgy,hogy beteszem. mind a 3 gyereknél ezt csináltam,persze mindig voltak olyan korszakok amikor ez nem volt ilyen egyszerű. Egyik gyerek se volt hasfájós.
2016. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most 5, de elejétől kezdve úgy altatjuk, hogy betesszük az ágyába és simogatjuk. Az első két hét kivételével, akkor ugyanis az utolsó etetés után a férjem mellkasán aludt el böfizés után. Ha nyűglődött, esetleg sírt, akkor felolvastunk neki lágy hangon és megnyugodott. Nem kellett ringatni őt vagy ilyesmi.
2016. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Piciként kézben altattam ringatva, és utána betettem az ágyába.

Amikor már nagyobb lett, volt időszak, amikor elaludt magától (cumisüveggel).

Mostanában melléfekszem, elalszik, aztán kijövök a szobájából (3 éves)

2016. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fürdés utàni vacsoraszopi végére bekómál, beteszem a kiságyba és ennyi. Néha felriad rà, de legtöbbször vissza is alszik magától. Nagyon ritkàn kell ringatni még kicsit, főleg fogzós időszakban. 8 hónapos.
2016. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

6 hónapos, este apától kap tápszert és úgy alszik el kézben. Végül az ágyában alszik.

Végig tudja aludni az éjszakat de reggel 5;00-5:30 között ébred es kéri a cicit.

2016. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kezdetetktõl rajtam alszik el, a mellkasomon, szopizás után. Majd berakom a kiságyba. Nem ringatom. Nem zavar, addig tudok netezni. :) Próbáltam h magától aludjon el, de nekem volt rosszabb szerintem. Mivel elsõ és egyetlen gyerek ezért van idõm így altatni. Gondolom ha lenne még egy akkor necces lenne, de így nem okoz problémát, ezt belekalkulátam az elején már. Imádom ha így alszik el. :)
2016. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy már 7hónapos.
2016. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

10 hónapos, most éppen beteszem az ágyba hasra és óvatosan rázogatom a popóját. 1 hónapja csak letettem és elaludt de azóta jött 4 foga. 7-9 hónapos kora között volt ilyen könnyű. 3-7 hónapos kora között ugyanígy altattam, ahogy most, addig hasfájós volt. 3 hónapos korig pedig járkáltam vele és félálomban tettem le és ugyanúgy folytattam mint most, hogy be keljen fel teljesen arra, hogy letettem.


Éjjel viszont nagyon ritkán van szüksége altatásra, azzal nincs baj. Leteszem és kimegyek.

2016. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9 hónapos, a szobájában, a kiságyában. Leteszem, adok neki cumit, rongyi állatkáját, aztán már fordul is oldalra és alszik el. Ha néha nehezebben megy az elalvás, akkor van egy zene, amit szeret hallgatni, arra szokott.
2016. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Cicin alszik el mindig.

Nagy ritkàn nem, akkor vagy ringatva vagy magàtól a kiságyban.

2016. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!