Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok az egy...

Miben altatjátok az egy éveseteket?

Figyelt kérdés
Este 22-23 fok van,reggelre visszahül 19-20 fokra.Vastag hálózsák alá mit kéne adnom?body +pizsinadrágban este beizzad a háta.megfázhat így,h megizzad?felkelteni nem akarom h átöltöztessem.mit tanácsoltok?
2016. márc. 29. 21:56
 1/9 Betu ***** válasza:
Az én kisfiam nem tűri meg a takarót magàn, és a hàlózsàkot is utàlja. Így én egy body- ban és egy rugiban altatom. Nàlunk sincs melegebb reggel 20 foknàl. Ja és nagyon izzadékony. Éjszaka próbàlom takargatni, de teljesen felesleges, mert egy perc és màr le is rúgta. Eddig még nem volt megfàzàs belőle, szerencsére.
2016. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha fázik, fel fog ébredni. Amúgy meg tegyél be egy takarótvaz ágyába, ha szüksége lesz rá, magára fogja húzni! :)
2016. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

body, pizsama, hálozsák. ebben alszik a fiam. o nagyon szereti a hálozsákot, de valoszinuleg azért, mert már a korházban abba tették be.

a mi hálozsákunk nem tul vastag, igy nem izzad benne.

2016. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy 1 éves neked ugyan nem fogja magára húzni a takarót, utolsó. Láttál már közelről csecsemőt egyaltalan?


Nálunk hálózsák és hosszu ujju body volt éjszakára

2016. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Kedves kommentelő! Szerintem te nem láttál kis gyereket. Apropó, az 1 éves már nem csecsemő. :)
2016. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szereti a hálózsákot,azzal nincs baj.Csak mit adjak alá?Este izzad,amikor melege van,reggel viszont már lejjebb megy a hőfok
2016. márc. 29. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is este 22 fok felett van, reggelre 20 fok lesz. Egy rövid ujjú body + rugi van rajta. Este betakarom paplannal, de ledobja magáról. Nem aggódom, biztos jelez ha baja van. :) Még sosem fázott meg...kopp...kopp...(16 hós)
2016. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, egy naci zokni meg hálózsák. Mi most leszünk 11 hósak ha nem gond azért válaszoltam.
2016. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is 22-23 fok van, este szintúgy lemegy kb 21-20 fokra. Jelenleg pl rövid body egy pizsi nadrág és zokni van rajta plusz egy vastag takaró ( amit elég sokszor lelök magáról) és a zokni is gyakran lekerül a lábáról.utálja:)

Amúgy általában rövid ujju body és rugi vagy body és nadrág. Közép vastag pléd.

Az én gyerekem is izzadós. 20fokban is siman leizzad. ( 15 hónapos)

2016. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!