Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a babámnak szüksége van e gyógytornára, esetleg Dévény tornára?

Figyelt kérdés
Nagyobbik csemetémet nem vittük sehova, nem mondta a gyerekorvos sem, hogy kéne de később nagyobb korban kiderült, hogy kellett volna. Utólag jöttek elő a gondok, amik kezelhetőek , elkerülhetőek lettek volna. Most szeretném az 5 hetes babámmal elkerülni. El lehet vinni csak úgy megnézetni? Köszönöm
2016. júl. 30. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos es a vedono nezi. A mienk elkuld gyogytornara, ha ugy iteli meg.
2016. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja es igen, gyogytornaszhoz el tudod magadtol is vinni es konduktorhoz is (gyogypedes bnom azt nem ajanlja, de sokaknal bevalik). Konduktor altalaban az orvosi rendelonel van.
2016. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

itt győrben van gézengúz. én oda jártam a naggyal kikapcsolodni, vele semmi problémánk nem volt.


a kicsi viszont kora abba volt, így az elejétől tudtam hogy hordani fogom. ott van felmérés, és tanácsadás is. nálunk az orvos és a vnő mindenre azt mondta hogy jó meg ráérünk stb. le se szarnak minket. mivel kora baba volt igaz 35 hét, de igy is kellt hordanunk utogondozásra, na ott tényleg odafigyeltek ránk.


szerintem keress egy ilyen helyet, nézesd meg és az ottani gyogytornászok, többet tudnak neked mondani

2016. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy kis tájékoztató. Talán segíthet.

[link]

2016. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én első körben gyerekorvost váltanék, sőt lehet védőnőt is.

Rendszeres orvosi és védőnői státuszvizsgálatok mellett szerintem észre kellett volna venniük, ha ilyen jellegű probléma van.

2016. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!