Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan gyerek aki rágja a...

Van olyan gyerek aki rágja a rágókát?

Figyelt kérdés

az èn fiam nem hajlandó... van mindenfèle,de eldobálja.

a cumiját,cumi műanyag szèlèt,itatópoharának csőrèt rágja, ès az öklèt.

de az új szokása hogy annyira nyomja a szájába a kezeit (mert mindkettőt) hogy már öklendezik.

ez ellen mit lehet tenni?

9hónapos, több foga nő egyszerre



2016. júl. 30. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nincs :) ezt annak idején én is megkérdeztem. A gyerekeknek 2 éve sem jött be. Egy anyuka ajánlotta a babafogkefét (ami nagy és nem tudja hátratolni) azt egy darabig nagyon szerette
2016. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:)))) annyira jo a kerdes!!ugyanezen gondolkodtam. A mienk se, a szajaba teszi, neha a fejehez, neha nezi.
2016. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pár percig igen, tovább nem. Minden más érdekesebb. Főleg, amit nem akarunk hogy rágjon. Telefon, távirányító....
2016. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az enyém se :D Pedig többet is próbáltam, de egyikse jött be. Az ökle, az a menő, de úgy lenyomja, hogy üklenzedik tőle :))
2016. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Van.
2016. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Egyik gyerekem sem rágta, pedig olyan cuki rágókákat kaptak... De minek..? :)
2016. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom se rágja őket ( pedig van vagy 5 fajta)

A babafogefe jött be eddig a legjobban, de sajna a kedvencét elhagytuk, és persze ahogy lenni szokott másmilyen már nem jó 😞 ugyan olyat meg sehol nem kapok 😭😠

Szóval ha találsz valamit ami bejön neki abból vegyél még egy tartalékot 😉

2016. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
megnyugtató a sok valasz :D jut eszembe a babafogkefe egèsz jól bejön tènyleg. bár sokszor fordítva teszi a szájába :D
2016. júl. 30. 21:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Sose rágta. Textilmacska lábát (nem szőrös) meg leginkább a saját kezét... De megnyugtat, h nem csak az én fiamnak sorakoznak itthon a szűz rágókák.
2016. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legalább 10-et kaptunk, sose nyúlt hozzájuk. Nálunk a rágcsalánc jött be, annak hatalmas sikere van.
2016. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!