Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk ajándékba? Szerint...

Mit vigyünk ajándékba? Szerintetek gáz hogy csak majd otthon nézzük meg a babát?

Figyelt kérdés

Sógornőm 2 napja szült,hamarabb egy hónappal a vártnál. Úgy beszéltük meg a férjemmel,majd ha hazaengedik őket jövőhéten,akkor meglátogatjuk őket,korházban nem zavargunk,bőven elég a nagyszülők ott táboroznak felváltva kb. Anyós erre lecseszett hogy nem is érdekel minket a gyerek...


Másik. Gazdagok. Nem kicsit. Már rég megvettek mindent az első 2 hónapra kb,voltunk náluk nemrég,gyakorltilag tele a lakásuk. Mit vigyünk? Szokás ilyenkor valami értékesebbet. Férjem max egy 10ezrest szán erre. Kisruhát vettem egy feliratosat meg egy szintén feliratos pelust,ezek nem nagy összeg. Mit lehetne még? Pelust még nem tudni mit fognak használni,vettek többfélét hogy majd kiderül.Nagyszülőknek is mindenhol első unoka,ami boltban kapható ilyen picinek az megvan kb,sokminden duplán is.

Szerintetek?



2016. júl. 31. 14:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi főleg plüssöket kaptunk, de volt, aki popsitörlőt hozott.

Én mindegyiknek örültem.


Közelebbi barátoknál volt, aki megkérdezte, hogy kajával hogy állunk (kissé lerokkantam a szüléstől), mit ennék szívesen - és azt hoztak. Örültem, mint majom a farkának, jött pizza,, egytálételek, vagy a kedvenc street food-os helyemről egy szendvics.

2016. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Bababoltban lehet venni 2-3 ezer Ft-ért baba kéz-láb lenyomat készítőt, szerintem nagyon ötletes és örök emlék, én örülnék neki!

ilyenre gondolok: [link]


[link]

2016. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja és nem gáz, ha csak otthon látogatjátok meg őket, de azért hívd fel a sógornőd és kérdezd meg. Ajánld fel, ha szüksége van valamire pl. kaja, női dolgok stb. akkor viszel be neki.
2016. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az unokatesóméknak egy "plakátot" csináltam amin rajta volt a pici neve, súly, hossz, dátum, óra. Egy lakásukhoz illő keretben adtuk oda. Nagy sikere volt :-) ha ilyenben kell netán segítség akkor írj rám nyugodtan.
2016. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

én se örülnék, ha mindenki ott tolongana. Hívjátok fel, mikor alkalmas nekik. Ajándéknak esetleg babafotózás, ha szeretnének ilyet, mondjuk az inkább 15e körül lehet, vagy cewe fotókönyv-kupont, ami sokáig jó, szebb ha összeválogatnak sok képet és mondjuk fél év múlva előhívják. Vagy ami nekem még tetszene, csinálok is majd magunknak, egy közepes fadoboz a kicsi nevével, esetleg születési adataival, amibe gyűjthetik pl. a kórházi karszalagot, első hajtincset, a születése napján megjelent napilapot, stb. Ez később érdekes lehet


[link]


(mondjuk ez nekem kissé giccses, csak azért tettem be, hogy lásd, mire gondolok)

2016. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

rám a fèl familia megsèrtődött amiert megkèrtem őket h ne tolongjanak bent a kórházba..anyuèk 4órányira laknak, èn meg max 20percre mehettem volna ki hozzájuk, babát üvegen át láthatták volna.

nagynehezen felfogták h nem akarom h bejöjjenek.

de egy városbèli barátaink a párommal küldtek be gyümölcsöt, ès diabetikus csokit ( cukros voltam)

nagyon jól esett!

egyebkent babanapló jó ötlet vagy kicsit nagyobb zenèlő plüss játèk. rágóka tenyleg felesleges, èn írtam ki a kèrdèst tegnap :D

2016. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Anyóssal jobban olyan viszonyban van hogy női dolgokat vigyen neki, mi annyira nem vagyunk olyan viszonyban,csak férjem testvére,aztán mint elég sok helyen a nő dolga az ajándék kitalálása...


Nem bemenetelben megerősített a mai telefon (naponta telefonálunk),nem aludt,nincs tej,és nekünk panaszkodott hogy nem tudja hogy küldje haza a nagyszülőket,mert igy nem bír pihenni.

Az a lenyomatos az cuki.

Dobozkájuk már van,pedig jó ötlet,de már a teszt is abban lapul :)

Összeválogatok kisebb dolgokat,főzök valamit amit szeretnek,meg felajánljuk a bébiszitterkedést akár ugy is hogy ö csak alszik egyet.

Aztán ha nem tetszik,akkor tudom sajnálni,toroyórára lánccal nem futja most,gyerek híján meg nagyo más ötletem sincs.

2016. júl. 31. 18:18
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, én sem örültem amikor már sokan voltak, teljesen jó ha ha otthon látogatod meg, amit irtatál az is jó, ha jómódúak akkor úgy is minden ajándék szinte jelképes, biztos örülni fognak neki, a gesztus számít.
2016. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

mi pelenkatortát vittünk a tesóméknak, egy héttel később, mint ahogy hazaengedték őket.

Pelenkatortából is lehet nagyobb méretet venni/csinálni (én SK készítettem).

Volt benne/rajta 2 nagyobb body, 3 babazokni, cumitartó, cumisüveg, popsitörlő és egy plüss a tetején.

Nagyon nagy sikere volt, ilyet még senki nem látott/kapott a családban

2016. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Pelenkatortát két okbol se adnék. Nem tudom mit fognak használni,máarészt én se szeretném ha kiszedné valaki a pelust a zacakojábol,nem higiénikus
2016. aug. 1. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!