Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez milyen virág? Ajándékba...

Ez milyen virág? Ajándékba kaptam.

Figyelt kérdés

[link]


Milyen növényke lehet? hányszor kellene locsolnom?

Előre is köszönöm a választ. :)



2015. márc. 11. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy törpe krizantém. Világos helyre tedd, ne érje közvetlen napfény. Akkor locsold, ha a föld egy picit száraz. Az elviragzott részeket csípd le, tavasszal kiültetheted a kertbe.
2015. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs kertünk, csak jobb kategóriát nem találtam. De nagyon köszönöm a válaszod! :)
2015. márc. 11. 20:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor az jó, ha minden másnap locsolom?
2015. márc. 11. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Az túl sok. Akkor locsold, mikor száraz a földje. A sok víztől megfullad a gyökere. Egy héten elég egyszer kétszer. Ki kell tapasztalni. Ha látod, hogy száraz a föld és kókadt, akkor öntözd meg. Ha vizes a földje és kókadt, akkor kevesebbet öntözd. A túlöntözésnek ugyanazok a jelei, mint a szárazságnak.
2015. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erkély sincs? Lakásban nem fogja sokáig húzni.
2015. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs, sajnos.
2015. márc. 15. 13:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ajándékozd el kerttel vagy erkéllyel rendelkezőnek, ameddig még kinéz valahogy.

Vagy elvirágzás után kuka. Vagy szenvedteted még egy darabig a lakásban, és utána kuka.

2015. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem én az álláspontodat, de ez nagyon úgy jön le, hogy az én jó édes -----va anyámat, hogy ajándékba kaptam egy virágot, és nincs kertem, vagy erkélyem. Ne haragudj, és köszönöm a segítségedet, de nem szeretném elajándékozni vadidegennek az ajándékot. Akkor már legalább hadd ápolgassam és gondozzam addig, ameddig lehet, minthogy továbbpasszoljam valakinek, akinél úgysem látom. Ajándék volt, ami nekem sokat jelent.
2015. márc. 16. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha félreérthető voltam, csak a lehetőségeket írtam le.

Egyik lehetőség, hogy elajándékozod, másik, hogy kidobod.

Hogy megmarad neked, az a variáció nem játszik.

2015. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!