Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire igaz a tehéntej...

Mennyire igaz a tehéntej szervezetet megterhelö hatása az 1 éven felüli babákra? Ti mit adtok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 22:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Fel van fújva a dolog nagyon!!!
2010. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

nekem most múlt 1 éves, tápszert eszik,és egy darabig még nem is tervezem a tejet,mert a kazeint nem tudja rendesen lebontani a vese és a máj

a megterhelés pedig a szerv megbetegedéséhez vezet.

jobban örülnék,ha szopizna,de sajnos egy ideje már nem kéri :-(

2010. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
vesemedence tágulattal született a fiam, 23 hónapos, babatejet iszik, pedig már nincs baja a veséjének. édesapám vesebetegségben hunyt el, szóval nem rizikózok...
2010. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%
Nekem 3 van,és két hónapos koruk óta kapnak tehéntejet.Semmi bajuk,ahogy nekünk sem.Mielőtt ezt az ostobaságot kitalálták,mindenki tehéntejen nőtt fel,sőt sokan még most is.Tejallergia pedig csak az utóbbi 20 évben van.Egy tanulmányban olvastam,hogy csak az lesz allergiás a tejre,akinek a szülei is azok,vagy nagyon gyönge az immunrendszere.A tápszertől pedig az immunrendszer nem tud erősödni.(Mégha sokan ezt hiszik is)
2010. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Egy egészséges szervezetű babánál nem jelent semmi megterhelést. Enyém 13 hónapos kora óta felestejet kapott, azaz egy dl tápszer, egy dl 2,8-as tehéntej keverve.


Mostmár 17 hónapos, csak tejet iszik, magában, langyosan. Szereti. Délben is iszik egy pohárral.

2010. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%

Az utolsónak üzenem, hogy amilyen felelőtlen,azért szégyelje magát, a másik,hogy a mai fiatal felnőtteken meg is látszik,hogy 3 hónaposan már tömték.

Sok a daganatos, a gyomorfekélyes, stb...

Ne mesélj senki nekem, hogy nem a korai hozzátáplálásrtól van

ha vállatad a gyereked kutya kötelességed a lehető legjobbat adni neki,amit tudsz,nem pedig mérgezni :-(

2010. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%

A tápszert semmivel nem szabad a vizen kivül keverni...

felesbe meg felesleges,mert ami ártalmas az vizben nem, oldódik,a gyerek meg éhes marad

2010. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Jaj ne mááár.. Elkészítetem egy dl vízben tápszert + hozzáadtam egy dl tejet.. mi ezen olyan érthetetlen? Nem a tejbe raktam pluszba a tápszert.. Feles tejről még nem hallottál? Na ez az! Amúgy a gyerekorvos ajánlására csináltuk így. Okoska.
2010. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
22:35-ös!Na végre valaki hasonlóan gondolja mint én!! Igaz minket lehurrognak de ez van! Én is jó pár hónapja adok bolti tejet a babámnak.Tejbegríz formában! 8hós múlt de kb 2hónapja eszi!De már 4-5 hósan is evett párszor kekszes tejet! A tesóm gyerekei 2hónaőos koruk óta azt ették semmi bajuk!!!Doki engedélyezte is nekik!!!
2010. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

Én ugyan nem adtam bolti tejet egy éves kor előtt, de joghurtot, ilyesmit már kapott 8-9 hónapos korától, és az is tejből készül. Viszont azzal sincs semmi gondom, ha egy anyuka ad a babájának hamarabb tehéntejet. Ne mondja már senki nekem, hogy az méreg! Ha allergiás rá, akkor úgyis kiütéses lesz tőle, esetleg hány.. de ha semmi ilyesmi nincs, akkor miért ne adhatná?


Én 11 hónaposan kóstoltattam vele egy kis tehéntejet, hogy lássam, van-e gondja vele? nem volt. Így egy éves kora utántól azt kapja.

2010. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!