Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb, a fürdetö és...

Melyik jobb, a fürdetö és sampon egyben, vagy külön sampon és külön fürdetö?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam,hogy amig kisebb a baba,jobb a fürdetö és sampon egyben,mert nem jó,ha a sampont beleöblitjük a fürdövizbe,mert szárit. Ti használtok külön sampont? Nem lett baja a baba börének?

Babám 10 hónapos.


2010. ápr. 18. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos babának még az orvos által felírt fürdető a legjobb, a haját is azzal kell mosni, semmi másra az égvilágon nincs szüksége.
2010. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kisfiam mindjárt 2 éves, és mi még mindig azt használjuk, a bőre mint a bársony.
2010. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Harmadjára is én vagyok, több barátnőm van, akinek már nagyobb gyereke van, bőr-szárazság problémával küszködtek, erre az orvos mindegyiknek ezt a babafürdetőt írta fel megoldásként. Ez egy teljesen semleges anyag, ami tisztít, ápol, minden vegyi adalék nélkül. Mi, amíg az orvos felírja, ezt használjuk, gondolom úgyse írja már fel sokáig, hiszen már nem kisbaba. Ja, és a hajának is teljesen jó, semmi gondunk.
2010. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a babád haja. Az én babám nagy hajjal született és mondta a doki hogy erre nem jó a babafürdető. (gyógyszertári) külön sampont használjunk rá. Ha csak pár pihe van a fején, akkor jó a fürdető is. Nem szárít egyébként pihe puha bőre van.

Samponnál csak arra figyelj, hogy ne johnson's legyen mert az allergizálhat.

2010. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én az egyben fürdetőt sampont használom, pontosan az első által említett okból. Valahogy nem tetszik, hogy a sampon belefolyik a fürdővízbe és érintkezik a baba bőrével.
2010. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit szoktak erre mondani: Ami mindkettőre jó, az igazából egyikre sem :)

És ez valóban így van, egy babára pedig különösen oda kell figyelni.

2010. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom milyen a gyógyszertári kenöcs,7 hónapos koráig azt használtuk,de mikor már nem türte,hogy fürdés elött krémezgessem,üvöltött,forgott,akkor azt mondtam,hogy ebböl elég volt,nem fogok küszködni vele. Próbáltam úgy is,hogy a vizbe teszem,de úgy meg semmi hatása nem volt,száritotta a babám börét. Ekkor tértünk át a Niveára,majd a Babylove sampon+fürdetö,ami jó,szép a babám böre,csak én is arra gondoltam,hogy inkább külön veszek fürdetöt és külön sampont. Vagy a hajára a 2 az egybent,az nem baj,ha a börére is megy,és külön fürdetöt?
2010. ápr. 18. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én gyógyszertári fürdetőt használok a testére, a hajára nem, mert hosszú neki és nagyon zsíros lesz tőle. A hajára BABÉ sampont használok. Teljesen elégedett vagyok vele.

2010. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én első perctől kezdve külön sampon és fürdető. Eleinte Gabit használtunk, de szárította, azóta Neogranormonos sampon, fürdető. 14 hós és gyönyörű a bőre.
2010. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!