Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba hisztijét hogy...

6 hónapos baba hisztijét hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Ölben jól érzi magát, de ha leteszem addig sír amíg fel nem veszem :) Már akkor kezdi amikor közeledik a feneke a járókához/kiságyhoz/stb... :)
2016. aug. 3. 08:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
54%
barátnőmnél a mei tai oldotta meg a problémát :)
2016. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"na, gyerünk ősanyák!!! nyomjátok azt a piros gombot!! hulljon a férgese, aki lemeri tenni a gyereket 2 percre a földre!!! menjetek és inkább szoptassátok meg a 3 évesetek, mert már 2 órája nem evett és éhes."


Na ősanyának még pont nem neveztek soha :D Ha olvastad, amit írtam (6-os válasz az enyém), írtam is, hogy ezen lehet egy kicsit alakítani, szoktatni, de ha egyszer igénye van rá, hogy az anyjával (/apjával/mamijával/tesójával/stb.) legyen, akkor azzal nem tudsz mit csinálni. Vagyis de, tudsz, ha nem veszed fel, hanem hagyod sírni, csak kérdés, hogy ezzel jót teszel-e neki. Én nem szeretném elbarmolni a gyerekeim szüleibe vetett bizalmát, ezért reagálok az igényeikre, amilyen hamar csak tudok. Ha ettől, meg az igény szerinti szoptatástól én ősanya vagyok, hát oké :D

2016. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!