Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 9 hos baba ilyen...

Minden 9 hos baba ilyen siros, hisztis, elegedetlen?

Figyelt kérdés

Kabe 8 hos kora ota megvaltozott, azota minden baja van, siros lett. Nem a foga miatt.

Egyszeruen ha nem engedek valamit akkor tombol, nem lehet lekotni a figyelmet, 5 percenkent uj inger kell neki. Nagyon nehezen viselem mar ezt az allando nyuglodest, elegedetlenseget, mondhatni hisztit...


2016. aug. 2. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
8-9. hó a szeparácio egyil hulláma plusz félelmek is ilyenkor alakulhatnak ki, mert megjelenhetnek képzeletben is mesealakok meg stb
2016. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Légy vele kedvesebb és megnyugszik.érezz együtt vele, szeretettel reagálj ha dühös és láss csodát.
2016. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a magatartas a szepa szorongas ?

En azt hittem annyibol all, hogy sir ha kimegyek a szobabol...

Ez a nagy foku duh is ezzel jar?

Ha korlatozom a dolgaiban akkor annyira ideges lesz, elofordult, hogy meg is kapart vagy megcsapkodott...

2016. aug. 2. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Érvényesíteni akarja a saját akaratát. Ne engedj neki. Ha hisztizik, tégy úgy, mintha ott sem lennél. Ha rájön, hogy a hisztivel nem ér el semmit, akkor majd abbahagyja. Ha megteszed, amit akar, szeretgeted, amikor tombol, csak rosszabb lesz.
2016. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most jol osszezavartatok 😕
2016. aug. 2. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt csinalja a kislanyom de Ő mar 10 honapos es egyre rosszabb! 😁😖

Miota megszuletett se sirt ennyit mint az elmult 1 honapban! Most minden baja van, mindenert "hisztizik", csapkod...

Az evesek is katasztrofalisak lettek, az alvas... Na azt hagyjuk is...6x biztos felkelek hozza mert nyoszorog!:(

2016. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Az én tapasztalatom is az hogy ha engedsz neki, dajkálod akkor " kihasználja" pár nap múlva 1 éves lesz a lányom. Ő bár sosem volt nyugis, de ez a hiszti nálunk is kb 8 hósan kezdődött. Persze én is ösztönösen szeretgettem ilyenkor, de aztán már láthatóan csak azért is csinálni akarta amit nem szabad ( veszélyes) feszegette a határokat persze ha nem engedtem jött a hiszti. Csapkodás, toporzékolás hanyatvàgta magát stb.

Nem mentem őt vigasztalni....

Nem durván de határozottan rászóltam h - fejezd be- annyira meglepődött ( szerintem a hanghordozásomon) h abba hagyta.

Azóta is így csinálom. Nem tutujgatom mikor látom h csak műsort ad.

Eddig bejött.

Sok szerencsét

2016. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is hisztis. Mostanság egyre inkább. 10 hónapos. Ha valami ami nem a kezébe való elveszek tőle vagy előtte bezárom a fürdőajtót vagy beengedem de elkezdene kukázni kezd is visítani napi milliószor. Amit nem szabad nem csinálja amíg látja hogy figyelem de amint megfordulok már próbálkozik is. Persze hiszti amikor észreveszem. Szerencsére gyorsan befejezi a hisztizést de már előre félek mi lesz pár hónap múlva.. én se dajkálom túl sokat ilyenkor. Hamar abba szokta hagyni.
2016. aug. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez korszakos problema 😊

Koszonom, hogy irtatok!

2016. aug. 4. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!