Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még így rajtam kívül...

Van még így rajtam kívül valaki, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Akinek éjjel is 2-3 óránként kel enni a babája, hogy bírja? Én már nagyon fáradt vagyok pedig még csak 6hetes a kicsikém. Nappal nagyon ritkán tudok aludni, mindig van valami tennivaló, vagy ébren van.

2016. aug. 3. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nagyon sokan voltunk, vagyunk így. Soha nem aludtam délután.
2016. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha alszik, te is pihenj!! Nincs az tennivaló, ami ennél fontosabb!

Amúgy egyre jobb lesz, türelem 😊

2016. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Én is csak az tudom tanácsolni, amit ez előttem válaszoló, ha tudsz, aludj te is, amikor a babád alszik. Velem néha a 15-20 perc alvás is csodát tett, de komolyan.

Kicsit offolok: nekem például az tette be a kiskaput, mikor 8-10 hónapos kora között felébredt éjjel 1-2 között és volt, hogy 4 órán át is ébren vot... Akkor aztán semmi nem érdekelt, ha elaludt azonnal leborultam én is, a lakás meg rendbe volt téve mikor felébredtem.

2016. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Ket hetig birtam ...

Majd az eslo ejjeli szopinal beraktam magam melle az agyba

Evett majd aludt, ha ebredt oldalt.fordultam cici a szajaba es alvas tovabb neki es nekem is

Onnantol kipihent voltam es a gyerek is kevesebbszer kelt ejjel ez olyan 4-5 honapig volt ... Onnantol visszaszoktattam az agyaba kb 2-3 honap volt mire vegigaludta az ejszakat

2016. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, 2 hetes gyereket hagytál magad mellett aludni az ágyon? És ha rafordultal volna? Ha leesik? Nekem ez fura, már bocs....
2016. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is magam mellé vettem, nem féltem, hogy ráfekszem.
2016. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Eszter76 ***** válasza:
6 hetes babával MINDEN tennivaló ráér, a gyereket kivéve. Tessék szépen lepihenni nappal is, amikor a baba is alszik. Ez az időszak nem arról szól, hogy ragyogjon a lakás!
2016. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz mindig így.

Ha szerencséd lesz, akkor ez egyre jobb lesz.

De egyébként elég jól hozzá tud szokni idővel az ember a kevés alváshoz, tapasztalatból mondom!

Persze nem a végtelenségig. ELső babámnál én is nehezen bírtam, de 2 hónapos korától csak egyszer kelt fel, és onnantól már azért aludtam!

Második babám 19 hónapos és a mai napig van, hogy éjjel felkel és kora reggel is, vagyis kétszer reggelig.

Ő nagyon kikészített 8-15 hónapos koráig, éjjel 2 óránként kelt, csak szopival aludt vissza. Rémálom volt!

De hozzászoktam. Idő, idő, és türelem.

Ez is elmúlik! Kitartás!!!

2016. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem volt tejem, ígí tápszeres lett. Nálunk emiatt könnyebb volt megoldani, az apjával felváltva "ügyeltünk" éjjel.

De szoptatós ismerős is mondta, hogy az apa egyszerűen bevitte, mellre tette, aztán visszavitte a babát. A barátnőm épphogy felébred picit, rögtön vissza is aludt. Jobban ébresztgetni csak akkor kellett, ha hason aludt éppen.

2016. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

kedves 5ös


mind a 3 gyerekemmel így tettem

köszi de túlélték :)

és hála ennek a módszernek a 6 hetes kontrollon a doki dicsért h milyen kipihent vagyok és fitt :) és irigykedtem a barátnők is


szal nem ördögtől való az együtt alvás

maga az anyai ösztön nem engedi h ráfeküdj

és a bölcső halál ellen is kiváló módszer

nem véletlen h a természeti népeknél szinte nincs bölcső halál és a babák sokkal kiegyensúlyozottabbak alig sírnak

2016. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!