Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon beteg lazas babam...

Nagyon beteg lazas babam csakis velem, azaz rajtam hajlando aludni. Engedek neki, vissza tudom majd szoktatni a sajat kisagyaba?

Figyelt kérdés

7 hetes koratol a sajat agyaban alszik.

Most 8 es fel hosan elkapta egy nagyon csunya torokgyuszi, ami 40 fokos massziv lazzal jar, amit meg a csillapito sem visz le.

Allandoan rajtam csung, es ejjel is kizarolag rajtam akar aludni.

Ugye ha lezajlik a betegseg akkor minden visszaall a regi kerekvagasba?


2016. júl. 15. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az en lanyom is velem aludt mikor beteg volt pedig szuletesetol sajat agyaban alszik...1-2 ejszaka nem fog drasztikus valtozast hozni ne aggodj:)
2016. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vissza fog szokni az ágyába. De most nagyon rossz neki, szüksége van az állandó közelségedre.m
2016. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj de jo, megnyugodtam 😊

Annyira kovetkezes voltam, mindig a sajat agyikojaban altattam.

Most viszont amiota beteg, ejjel mellkasomon alszik csak el. Megvarom amig melyen alszik es leteszem hason magam melle.

Par ora mulva mikor megebred es eszre veszi, hogy nincs rajtam akkor addig sir es kutat utanam amig vissza nem maszik.

Meg ha akarnam sem tudnam magara hagyni, nem meg attenni a kisagyba.

2016. júl. 16. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
teljesen természetes. még én, felnőttként is olyan elhagyottnak tudom magam érezni mikor beteg vagyok és lázas, sokkal jobban igénylem hogy kiszolgáljon a férjem vagy az édesanyám...mit érezhet akkor egy kisbaba akivel először történik ez..
2016. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Betegen hasra biztos nem fektetném, pláne ha kozben én is bealhatok.
2016. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!