Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekkel otthonlevő anyukák!...

Gyerekkel otthonlevő anyukák! Nem hiányzik egész nap a férjetek? Hogy bírjátok az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
Vagy jól elvagytok otthon? Vele tudtok ebédelni vagy korán ér haza, vagy sokat beszéltek napközben? Nem vagytok nélküle magányosak? Persze tudom, hogy ott a baba, de a babákkal egy ideig nem nagyon lehet beszélgetni.:)
2016. aug. 4. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagyok itthon a kislányommal, a férjem reggel 8 körül elmegy és este fél 7 körül ér haza. Napközben csak akkor beszélünk, ha valami halaszthatatlan dolog van.

Elvagyunk a gyerekkel, meg hát főzünk, mosunk, játszóterezünk...

Nagyon gyorsan eltelik a nap.

2016. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem a gyerek apja hiányzott hiszen gyerek előtt is dolgozott napközben, ahogy én is. A felnőtt emberi társaság hiányzott, mehogy hasznosnak érezzem magam, nem szerettem a semmit tevést.
2016. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele, ahogy a 2-es.

A felnőtt emberek hiányoztak.

A gyerekekkel elvoltunk itthon, sűrű volt a nap: házimunka, főzés, játék velük, bevásárlás, játszótér. Szóval eltelt a nap. Párommal mi is akkor beszéltünk ,amikor valami fontos volt, nem szoktunk csak úgy "csetelgetni" a semmiről, mivel nem ér rá a munkahelyén. Reggel 8 körül megy el és 3/4 5-kor jön haza.

2016. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Én aztán nem érzem haszontalannak magam, hatalmas udvarunk van, rengeteg, de tényleg rengeteg virággal illetve egy kis veteményessel, azt én rendezem illetve a ház is mindig tiszta. Főzök és mosok is, ja és még a gyerekkel is foglalkozok!

A férjem 7 körül megy el és 4 körül ér haza, pénteken viszont legkésőbb kettőkor itthon van. Sokat megyünk a lányommal, mindent mi intézünk, közben beiktatunk egy kis barátnőzést is...A kislányom most 2 éves, úgy volt, hogy megy bölcsibe, de szeptemberben jön a kistesó, így " megúszta" :)

Ja egyébként maszekban gépkönyveket fordítok a munkahelyemnek :)

2016. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Amikor dolgoztam, akkor is egész nap nem találkoztunk - de igen, akkor is hiányzott :-)

Most annyival jobb a helyzet, hogy neki új munkahelye van rugalmas munkaidővel, tudunk napközben fagyizni, sétálni együtt.


FB-on szoktunk beszélni pár mondatot.


Igazából azt hiszem, ez független a gyerektől. Hiányzik mindenképp :-)

2016. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Hiányzik persze, jobb ha együtt a család, de azért nem veszek meg. Amikor mindketten dolgoztunk se telefonálgattunk egymásnak, mert mindketten DOLGOZTUNK.
2016. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4: Szerintem ezt a választ nem jó kérdéshez írtad. De az mindenképpen jó, hogy nem érzed magad haszontalannak.:)
2016. aug. 4. 12:24
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

A harmadikkal vagyok itthon.

Parom a munkaja mellett sokat maszekol.van,hogy reggel 6kor elmegy es este 10 kor jon meg.hianyzik,persze,hogy hianyzik.

De lekot elegge a 3 gyerek.

Jovunk-megyunk,fozok,takaritok.iskola idoben mi is koran indulunk.

Es azert En a ket naggyal mar tudok beszelgetni.plusz baratnommel szoktunk napkozben is viberen.

Ha parom a munkahelyen van gyakran felhiv,maszekbol csak rittkan.

2016. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező! Teljesen jó kérdéshez írtam! A második válaszoló írására is reagáltam, illetve szerintem az, hogy jövök megyek és más felnőttekkel is találkozom, magában foglalja azt, hogy nem vagyok magányos illetve azt is, hogy jól elvagyok otthon... Leírtam azt is, hogy mikor ér haza a férjem, ezek pedig ott voltak a te kérdésedben.... De biztosan hülye vagyok
2016. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9: ne haragudj, nem találtam meg benne azt, hogy hiányzik-e a férjed. De akkor ennek alapján gondolom, az a válasz, hogy nem.
2016. aug. 4. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!