Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap lesz a lányom 2 hetes,...

Holnap lesz a lányom 2 hetes, ma egész nap nem akart szopizni. Miért?

Figyelt kérdés
Próbáltam a tejet kanállal, pohárral, cumisüveggel, nem kell neki. Próbáltam egy kanál baba vizet, az sem. Nem nyűgös, nem lázas, ugyanolyan, mint eddig volt, kivéve, hogy nem evett ma semmit. Mi lehet az oka?

2016. máj. 27. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Huuuu hat en csak megkerdeztem volna a dokit...😬

Semmit nem evett? Egy kortyos sem? Pisis pelus mennyi volt ma?

2016. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos itt Angliában nem teljesen úgy működik, mint Magyarországon. :(

Úgy gondoltam, ha holnap is ugyanez lesz, elviszem megnézetni. Persze figyeltem egész nap. A pelus is ugyanolyan pisis volt, mint mindig. Eggyel volt kevesebb a szokásosnál.

2016. máj. 27. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Szia, Keress rá a facebookon a Szoptatási tanácsadás -kérdezz felelek csoportra.A csoportban ún. Kiemelt Válaszadók (KV-k) is tevékenykednek. Ők különböző szakmákat képviselnek, és magas szintű szoptatás-specifikus tudással, illetve szoptatással kapcsolatos végzettséggel rendelkeznek (IBCLC, LLL szoptatási tanácsadó, Mamila szoptatási tanácsadó, szoptatási segítő). Nekem is sokat segítettek , csak ajánlani tudom őket :)
2016. máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normalizalodott mar a helyzet?
2016. máj. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, már minden rendben. :)
2016. máj. 30. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!