Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni azért, hogy...

Mit lehet tenni azért, hogy több esély legyen az egészséges babához?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem szabad a teaba cukrot rakni, mert cukorbetegseget okoz??? 😂😂😂

Hu, mennyi baromsagot irtal 51%os..

2016. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tulzott cukor es szenhidrat fogyasztas edes lottyok terhessegi cukrot okoz ez teny nem hulyeseg.
2016. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)..és még annyit ,hogy szülést beindítani káros a babára?vagy valami gyógyszer hogy ne fájjon annyira?Milyen érzés amikor vajúdsz hol fáj a legjobban?Azért nem szeretnék gyógyszert kérni mert szeretném látni az én kisbabámat amikor már kint van és nem szeretnék kábult lenni életem legszebb pillanatában ...esetleg van olyan gyógyszer amitől nem kábulsz el?
2016. aug. 8. 18:26
 14/14 anonim válasza:

Engem indítottak a kiírt dátum után 3 nappal, mert nem igazán akart kijönni a babóm. Egyáltalán nem volt rá káros. A vajúdás szerintem mindenkinek más. Nekem például görcseim voltak. Olyan volt mint a mensi görcs, csak sokkal erősebb és intezívebb. Én nem éltem meg olyan nagy fájdalomnak, amibe majd meghalok. Nem volt kellemes, ez tény de sokkal rosszabbra számítottam.

De hogy az eredeti kérdésedre is válaszoljak, eljártam minden kötelező és jópár nem kötelező de ajánlott vizsgálatokra is. Betartottam, amit a dokik mondtak és bár 7 hónapos terhesen is dolgoztam ennek ellenére próbáltam stresszmentesen élni. Március végén életet adtam egy makk egészséges kisfiúnak. :)

2016. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!