Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek "kötelezőből"...

Van olyan akinek "kötelezőből" valamilyen oknál fogva azt mondták, írták az ultrahangon, hogy átlagnál nagyobb esély kromoszomarendellenségre? Egészséges lett?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az,h kotelezobol írják rá??? Látták vmit ami arra utalt vagy mi??

Nálunk 4,2es nyaki redo volt. 1:5höz esély,hogy down-os. Most makk egészséges 9hetes baba :-)

2014. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is a nyaki redő szűrésen mondták. Igaz, "csak" 2,7 volt a nucha érték, a doki totál gyökér volt és rám hozta a frászt. Én csináltattam amniocentézist és kiderült, amit a lelkem mélyén mindig is sejtettem: makkegészséges a kisfiam. Jelenleg 3,5 hónapos. Veled mi történt, kedves Kérdező?
2014. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!