Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az esedékes menstruáció...

Aki az esedékes menstruáció első napján tesztelt, de nem első reggeli vizeletből, Nektek kimutatta már? Milyen lett a teszt?

Figyelt kérdés
Illetve aki másnap, de reggeliből, azoknak milyen volt az eredmény? Aki tud, mutasson képet is, köszi! Másféle időpontban végzett teszt eredménye nem releváns most nekem, azokat ne küldjétek. Rosszindulatú megjegyzésektől kíméljetek!

2016. aug. 8. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem mutatta ki, másnap sem. Mikor kimutatta, akkor 6 napot vártam vele, a köztes időt így nem tudom.
2016. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan tesztet vettem, amit azzal reklámoztak, hogy a menzesz előtt 6 nappal már elvileg kimutatja - nem tudom, igaz-e, de nemvárt napján délutáni pisiből akkora kövér pozitív lett, mint a ház. Majdnem olyan erős lett a második csík, mint a kontroll.
2016. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Reggeli x-epil :) tegnap csinaltam :) akkor volt a nem várt és nem is jött :) és bizom benne , hogy már nem is fog! :)

2016. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!