Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnénk a párommal...

Babát szeretnénk a párommal (14 hónapja próbálkozunk) 5 napja késik a menstruációm, de a ma reggeli tesztem negatív. Ennyi idő után még túl korai volt elvégeznem? Hétfőre van időpontom átjárhatósági vizsgálatra. De nem bánnám, ha nem kellene mennem.

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, már időben csináltál tesztet. Aktus után leghamarabb 14nappal érdemes tesztelni, de mindig érdemes megvárni a nemvárt napját!
2015. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megint csak atz tudom írni, amit leírtam már máskor is. Nekem kb 9 nap késés után lett pozi. És olvasgattam sokfele, beszéltem sokmindenkivel és ez nem olyan ritka, sokakkal előfordul. Csak annyira belesulykolják az emberbe, hogy ha nemvárt napján negatív, akkor nincs baba, hogy el is hisszük.
2015. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az átjárhatósági előtt mindenképp csináljanak egy Uh-t is, hátha van ott valaki megbújva :)
2015. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vasárnap tesztelj újra.
2015. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok, mindenképp fogok még tesztelni, ha időközben nem jön meg. Fáj a derekam, meg nagyon feszülnek a cicik, de ennyi. Bízom benne, hogy most talán sikerült a baba!
2015. febr. 24. 09:48
 6/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A tesztnél pontosabb a vérvétel. Menj el arra, és biztosan tudni fogod mi a helyzet. Átjárhatóságit pont ezért szoktak csak ciklus első felében csinálni. A dokidat pedig fel kellene hívnod mindenképpen, mert valószínűleg el kell halasztani a dolgot. Ha van baba azért, ha addigra jön meg, akkor azért.

2015. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kezdek elkeseredni...kb. 1 órája volt vmi rózsaszínű pitty-pötty, azóta semmi. Pocak nem fáj, nem értem. Lassan becsavarodok úgy érzem, vagy jönne meg, vagy vmi...de ez így nem ok. Holnap első dolgom lesz hívni a dokit.
2015. febr. 24. 20:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött...:(
2015. febr. 25. 17:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne adjatok fel,majd sikerul! Mi a parommal mar3 eve varjuk a csodat ! Most van az hogy 2 hetek kesik a multheten csinaltam tesztett negativ lett,d meg mindeg nem jott meg. Habar a ciklusom kozepen 2 napig vereztem a masik ket nap meg csak neha. Az orvos szerint peteeresem volt. De en mar nem tudom,annak tan nem kene eddig tartania. Lehet azert kesik mert az is menstruacio volt. Bar remelem baba lesz! Te meg ne keseredj el! Majd jo lesz! Majd ird ide ki ha sikerul! Szoritok!:)
2015. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, aranyos vagy! :) Drukkolok Neked/Nektek, hogy sikerüljön a baba!
2015. márc. 9. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!